Açılışta Sistem Bakımı Yapan Araç

Açılışta Sistem Bakımı Yapan Araç

Önyüklenebilir sistem onarma ve bakım programı olan Ultimate Boot CD programı ile Windows ve Linux işletim sistemlerini onarmak için çeşitli araçlar içermektedir. Ultimate Boot CD’de de bir teknisyenin ihtiyaç olacağı çoğu şey bulunuyor. Donanım testi, sabit disk yönetimi, sabit disk bölümü onarma, bellek testi, CPU testi, BIOS yönetim araçları, veri kurtarma araçları gibi pek çok araç bulunuyor. Bilgisayarınız arızalandığında tabi ki teknik anlamda değil, yazılımsal olarak arıza verdiğinde Ultimate Boot CD ile bilgisayarımızı önyükleme yaparak başlatabilir ve içerisindeki sistem araçları kullanabilirsiniz.

Ultimate Boot CD Sistem Kurtarma Yazılımı


Ultimate Boot CD size çeşitli test araçları da sunar. Bu sayede problemin yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğunu anlayabilirsiniz. Koleksiyonun geniş tutulduğu bu programlar arasında; CPU ve RAM test araçları, donanım tanımlama, siste bilgileri, kriterler, BIOS araçları, sabit disk teşhis ve yönetim yazılımları, sabit disk silme ve klonlama programları, bölümlendirici programlar, önyükleme yöneticileri, dosya ve sistem araçları, ağ araçları ve çeşitli Linux ve DOS boot diskleri bulunmaktadır.

İşletim sisteminize virüs bulaştıysa Windows aktif hale geçmeden bu virüsü silmeniz gerekiyorsa bu yazılımın içerisindeki güvenlik araçları ile bunu halledebilirsiniz. Windows işletim sisteminiz açılmadığı zamanda onarma araçları ile sorunu düzeltebilirsiniz. Ultimate Boot CD ile ihtiyacınız olan tüm bilgisayar başlatma seçenekleri ve ilkyardım programlarına ulaşabilirsiniz.

Tür: Ücretsiz
Platform: Windows ve Linux
Boyut: 468 MB
İndirme Linki: http://www.ultimatebootcd.com/ubcdlive.html

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir