Adobe Photoshop Configuration Error Hatası Nasıl Çözülür

Adobe Photoshop Configuration Error Hatası Nasıl Çözülür

Adobe’nin ürünleri olan Acrobat X Pro, Fireworks, After Effects, Audition, Bridge, Dreamweaver, Encore, SpeedGrade, Media Encoder, Prelude, Premiere, Flash Builder, Flash Professional, Illustrator, InDesign, ve Photoshop yazılımlarında pyorgramı açmak istediğinizde karşınıza bir anda başlıklı bir hata çıkar ve yazılım açılmaz. Bu sorunu halletmenin çeşitli yolları bulunmaktadır. İşletim sistemine göre sorunu çzömek farklılık gösterebiliyor. Bunları sırası ile göstereceğiz.

Please unistall and reinstall the product.

IF this problem still occurs, please contact Adobe tecnical support for help, and mention the error code shown at the bottom of this screen.

Error:16

http://www.adobe.com/support/

adobe-configuration-error

Configuration Error Hatasının Çözümü

İlk ve en basit olan yöntem programı açarken sağ tık yapıp Yönetici Olarak Çalıştır seçeneğine tıklayın ve programı sorunsuz olarak çalıştırın.

Programı tamamen kaldırıp tekrara kurunuz. Dosya kalmamasına dikkat ediniz. Bu en garanti yöntemdir. Eğer kurulum dosyalarına sahip değilseniz bir sonraki yöntemi deneyiniz.

Bir Dosya Gezgini penceresi açın. Görünüm sekmesine tıklayın ve Seçenekler‘e tıklayın. Gelişmiş Ayarlar bölümü sonundaki Paylaşım sihirbazını kullan (Önerilen) seçimini kaldırın. Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster‘i seçin. Tamam‘a tıklayın. Dosya Gezgininde ProgramData\Adobe\SLStore klasörüne gelin,  SLStore klasörüne sağ tıklayın ve Özellikler‘i seçin, Öznitelikler bölümünde, Salt Okunur seçeneğini kaldırın, Uygula düğmesine tıklayın ve ardından TAMAM‘a tıklayarak Öznitelik Değişikliklerini Onayla iletişim kutusunu kapatın.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir