Ağ Ayarları Arasında Hızlı Geçiş Ücretsiz Ağ Yöneticisi

Ağ Ayarları Arasında Hızlı Geçiş Ücretsiz Ağ Yöneticisi

NetSetMan adlı bu pratik ve ücretsiz uygulama sayesinde daha önceden belirlediğiniz ağ ayarlarını kolayca geri getirebilirsiniz. Özellikle dizüstü bilgisayar sahipleri için düşünülmüş bu uygulama sayesinde kullanıcılar Windows’ta evlerindeki ve işyerinizdeki ağ konfigürasyonlarını hızlı bir şekilde seçebiliyorlar. NetSetMan IP adresi, alt ağ maskesi, ağ geçidi ve DNS sunucu ayarlarından oluşan 6 farklı ağ profili oluşturabiliyor. Bu profiller arasında geçiş yapmak için ilgili sekmeye tıklamak yeterli.

NetSetMan Programının Özellikleri


NetSetMan ile IP Adresleri Yönetimi, WiFi Yönetimi, Bilgisayar adı, Çalışma grubu, Varsayılan Yazıcı, Ağ Sürücüleri, DNS Yönetimi, Güzergah Tablosu, SMTP Sunucusu, Dosya Girişlerini Barındırır, Sistem ayarları, Mac adresi, NIC Statüsü, YENİ: Protokol Bağları, LAN Ayarları (Hız / Duplex, MTU, VLAN, …), Bağlantılar (RAS / DUN / PPP / VPN), Komut Dosyaları (BAT, VS, JS, …), Program Yürütme, AutoSwitch, Geçerli tüm IP Ayarları için Tepsi Bilgisi, Profilleri hızla değiştirmek için Tepsi Menüsü, Yönetici ayrıcalıkları olmadan kullanım için NSM Hizmeti, İzinleri tanımlamak için yönetim, İki farklı kullanıcı arayüzü (Tam ve Kompakt), Komut satırı etkinleştirmesi, Sık kullanılan Windows konumlarına hızlı erişim, Oturum öncesi profil değiştirme, NetSetMan Touch özelliği yapabilirsiniz.

Tür: Ücretsiz
Boyut: 4.2 MB
Platform: XP/Vista/7/8/10 (32/64 Bit)
İndirme Linki: http://www.netsetman.com/download.php

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (2 Yorum)

 1. mehmet altunçay dedi ki:

  Selamunaleyküm programı indirdim bir yıldır kullanıyorum odama dağıtıcının sinyali düşük geliyor bende bilgisayarımı dağıtıcı olarak kulanıyorum ama programı verimli kullandığımı düşünmüyorum yardımcı olabilir misiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • sıla ateş:Ben sıla ateş benim kanalım vardı oyuncax tv sıla ...
 • Beritan Şahin:Hesabımı açmak için bana yardımcı olurmusun Allah ...
 • filiz:merhabalar. alışveriş sitesinden benim adıma alışv...
 • ramazan:s.a ben ramazan ben biriniz ismini taklit et...
 • Muharrem:Çok teşekkürler. Çok net anlatım....
 • Metin Apaydın:Facebook hesabımı yanlışla sildim hesabımı kapatt...
 • Emine:Facebook açamıyorum silinmis lütfen yardım edin...
 • Uğur Yükselen:Facebook hesabım tarafımdan yanlışlıkla kapattım e...