Android İşletim Sistemi için Winamp

Android İşletim Sistemi için Winamp

Milyonlarca kullanıcının severek kullandığı medya oynatıcısı olan işletim sistemleri için yeni sürümü yayınlandı. Bu sürümle PC ile ’in kütüphanesini birleştirmek mümkün. Son zamanlarda çoğalan işletim sistemli bilgisayarlar için uyumlu programlar Windowsa göre biraz daha kısıtlı olduğunu söyleyebiliriz Windows’tan alışık olduğumuz bunu fark etmiş olacak ki Android işletim sistemi kullananlar için uygun sürümünü çıkartmış.

PC’lerin eskilerden beri belki de en ünlü medya oynatıcı programı olan Winamp’ı artık yanımızda taşıyabileceğiz. Hemen hemen herkesin bilgisayarının bir köşesinde yüklü olan Winamp’ın mobil için tasarlanan Android sürümü yayınlandı.

Android 2.1 ve üstü sürümler için yayınlanan Winamp uygulaması henüz beta aşamasında. Winamp uygulamasıyla cep telefonunuzdan pc’deki medya kütüphanenizi düzenlemek ve müzik aktarımı gerçekleştirmek mümkün. Aktarımı ister klasik USB kablosuyla ister de Wi-Fi bağlantı ile yapılabiliyor.

Ayrıca internet bağlantısı sayesinde çalan şarkı hakkında sanatçı ve albüm bilgisini ekranda gösterebilir. Winamp’ın Android sürümüyle PC uyumu sağlamak için Winamp’ın son sürümü olan 5.59 Beta’yı PC’nize yüklemeniz gerekiyor. Yani bu uygulamanın hem PC’de hem de Android’de beta aşamasında olduğunu belirtelim. Böylece Android Adobe’dan, Firefox’dan sonra Winamp’ı da bünyesine katarak mobil PC olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

http://winampenthusiasts.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...
  • Volkan aras:Whatsapp üzerinden yazbilirmisiniz azerbaycandayım...
  • Davut Selek:Lütfen kapatılan Facebook hesabımın tekrar açılmas...
  • Davut Selek:Herkese kapalı olan gereksiz adlı bir sayfamda yas...
  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir