Android İşletim Sistemi için Winamp

Android İşletim Sistemi için Winamp

Milyonlarca kullanıcının severek kullandığı medya oynatıcısı olan işletim sistemleri için yeni sürümü yayınlandı. Bu sürümle PC ile ’in kütüphanesini birleştirmek mümkün. Son zamanlarda çoğalan işletim sistemli bilgisayarlar için uyumlu programlar Windowsa göre biraz daha kısıtlı olduğunu söyleyebiliriz Windows’tan alışık olduğumuz Winamp bunu fark etmiş olacak ki işletim sistemi kullananlar için uygun Winamp sürümünü çıkartmış.

PC’lerin eskilerden beri belki de en ünlü medya oynatıcı programı olan Winamp’ı artık yanımızda taşıyabileceğiz. Hemen hemen herkesin bilgisayarının bir köşesinde yüklü olan Winamp’ın mobil için tasarlanan Android sürümü yayınlandı.

Android 2.1 ve üstü sürümler için yayınlanan Winamp uygulaması henüz beta aşamasında. Winamp uygulamasıyla cep telefonunuzdan pc’deki medya kütüphanenizi düzenlemek ve müzik aktarımı gerçekleştirmek mümkün. Aktarımı ister klasik USB kablosuyla ister de Wi-Fi bağlantı ile yapılabiliyor.

Ayrıca internet bağlantısı sayesinde çalan şarkı hakkında sanatçı ve albüm bilgisini ekranda gösterebilir. Winamp’ın Android sürümüyle PC uyumu sağlamak için Winamp’ın son sürümü olan 5.59 Beta’yı PC’nize yüklemeniz gerekiyor. Yani bu uygulamanın hem PC’de hem de Android’de beta aşamasında olduğunu belirtelim. Böylece Android Adobe’dan, Firefox’dan sonra Winamp’ı da bünyesine katarak mobil PC olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

http://winampenthusiasts.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Osman onur mart:Çok iyi anlatmışsın ellerine sağlık türkçen çok iy...
  • Reyhan Genç:Bende annemin telefonundan açmıştım you Tube kana...
  • Omer:NUMARA BANA AIT VE YANLIS YAZILMIŞ BU NUMARAYI ALL...
  • Magdur:Bilgisayar açılırken f7 ye bastım ayarlar gibi bir...
  • sıla ateş:Ben sıla ateş benim kanalım vardı oyuncax tv sıla ...
  • Beritan Şahin:Hesabımı açmak için bana yardımcı olurmusun Allah ...
  • filiz:merhabalar. alışveriş sitesinden benim adıma alışv...
  • ramazan:s.a ben ramazan ben biriniz ismini taklit et...