Android İşletim Sistemi için Winamp

Android İşletim Sistemi için Winamp

Milyonlarca kullanıcının severek kullandığı medya oynatıcısı olan işletim sistemleri için yeni sürümü yayınlandı. Bu sürümle PC ile ’in kütüphanesini birleştirmek mümkün. Son zamanlarda çoğalan işletim sistemli bilgisayarlar için uyumlu programlar Windowsa göre biraz daha kısıtlı olduğunu söyleyebiliriz Windows’tan alışık olduğumuz Winamp bunu fark etmiş olacak ki işletim sistemi kullananlar için uygun Winamp sürümünü çıkartmış.

PC’lerin eskilerden beri belki de en ünlü medya oynatıcı programı olan Winamp’ı artık yanımızda taşıyabileceğiz. Hemen hemen herkesin bilgisayarının bir köşesinde yüklü olan Winamp’ın mobil için tasarlanan Android sürümü yayınlandı.

Android 2.1 ve üstü sürümler için yayınlanan Winamp uygulaması henüz beta aşamasında. Winamp uygulamasıyla cep telefonunuzdan pc’deki medya kütüphanenizi düzenlemek ve müzik aktarımı gerçekleştirmek mümkün. Aktarımı ister klasik USB kablosuyla ister de Wi-Fi bağlantı ile yapılabiliyor.

Ayrıca internet bağlantısı sayesinde çalan şarkı hakkında sanatçı ve albüm bilgisini ekranda gösterebilir. Winamp’ın Android sürümüyle PC uyumu sağlamak için Winamp’ın son sürümü olan 5.59 Beta’yı PC’nize yüklemeniz gerekiyor. Yani bu uygulamanın hem PC’de hem de Android’de beta aşamasında olduğunu belirtelim. Böylece Android Adobe’dan, Firefox’dan sonra Winamp’ı da bünyesine katarak mobil PC olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

http://winampenthusiasts.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir