Android Telefon USB’den Yada Wi-Fi’den Nasıl Yedek Alınır

Android Telefon USB’den Yada Wi-Fi’den Nasıl Yedek Alınır

yedeği nasıl alınır? işletim sistemli cep telefonunda ücretsiz dosyaları, müzikleri şarkıları, fotoğrafları yedekleme programı SyncDroid’i tanıtacağız. Kullanıcılar özellikle SMS, Rehber, Fotoğraf başta olmak üzere para ile satın aldıkları uygulmaları yedekleme ve geri yükleme konusunda hep sıkıntı yaşmaktadır. Özellikle kabloları yanlarında yoksa hatta bir USB kablosuna sahip değillerse daha büyük sıkıntı oluşturmaktadır. İşte böyle bir durumda SyncDroid devreye giriyor ve Wi-Fi bağlantısı ile yedekleme yapabiliyor.

SyncDroid – Android Yedekleme ve Geri yükleme Yazılımı

Eğer program telefonunuza bağlanamazsa Telefounuzda şu ayarları yapmanız gerekiyor: AyarlarUygulamalarGelişim bölümünden USB Hata Ayıklama’yı etkin yapmalısınız.
Wi-Fi-USB-Android-Backup-Restore
SyncDroid Android telefondaki tüm dosyaları görebileceğiniz ve kontrol edebileceğiniz tamamen bedava bir dosya eşitleme yani senkronize etme yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde Android’li cihazlarda bulunan bütün dosyaları, uygulamaları, resimleri çok kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Telefonu bilgisayara bağlamak için USB kablosu kullanılır ve telefondaki geliştirici ayarların içerisinde bulunan USB hata ayıklama modunu açmalısınız. Bundan sonra USB kablosunu taktığınız anda otomatik olarak algılayacaktır ve gerekli olan sürücü otomatik olarak yükleyecektir.

Yalnızca üç basit adımda cihazınızdaki tüm metin mesajlarını, kişi bilgilerini, arama kayıtlarını, sesleri, videoları, fotoğrafları ve SD kart verilerini kolayca bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Daha sonra ihtiyacınız olmadı durumunda tüm bu yedeklemiş olduğunuz verileri herhangi bir Android cihaz üzerine geri yükleyebilirsiniz.

SyncDroid İndirme Linki

http://www.sync-droid.com/syncdroid.exe

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir