Android Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırma

Android Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırma

Windows ve Mac işletim sistemli bilgisayarınızda işletim sisteminde kullandığınız uygulamaları ve oyunları bluestacks adlı program ile kolayca yükleyip çalıştırabilirsiniz. BlueStacks App Player programı ile uygulamalarını bilgisayarınızda kolayca çalıştırabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz ’li cep telefonunuz veya tabletinizle kolayca senkronize edebileceğiniz gibi marketten uygulamalar indirebilir, diğer web sitelerden indirdiğiniz uygulamaları programa aktarabilirsiniz.

BlueStacks App Player ve Kurulumu

İlk olarak programın resmi dağıtıcısının bulunduğu web siteden http://bluestacks.com adresinden ilgili programı indiriyorsunuz. BlueStacks App Player’ı indirdikten sonra bilgisayarımıza kuruyoruz bu kısım basit olduğundan detaylara inmiyorum. Kurulum bittikten sonra bazı uygulamalar otomatik olarak yüklü olarak kullanıcıya sunuluyor.

Android Uygulama ve Oyunlar Nasıl Yüklenir

BlueStacks App Player’ bilgisayarınıza kurduğunuzda sanal bir Android işletim sistemine sahip olmuş oluyorsunuz. Tüm oyunları ve uygulamaları tam ekran olarak kullanabilirsiniz. Bu programın güzel bir yanı online olarak çalışan WhatsApp Messenger, Facebook, Twitter gibi mesajlaşma uygulamalarını çalıştırabiliyorsunuz.

Android işletim sistemli cihazınızı bilgisayarınıza bağlayıp mevcut olan hesabınız ile giriş yapıyorsunuz ve Android marketten istediğiniz uygulamaları yükleyebiliyorsunuz. Eğer bir Android işletim sistemli cep telefonuna sahip değilseniz programın size sunduğu resmi marketler üzerinden üzerin den oyun ve uygulama yükleyebiliyorsunuz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Bir işlemcinin saniyede gerçekleştirebileceği maks...
  • umit:saat hızı nedir?...
  • deryaozarslan:merhaba bende ıkı senedır bu olayı yasıyorum ben h...
  • onur:bende aynınseylerı ıkı yıldır yasyorum aklımdakı d...
  • Merve:Benim facebook hesabım durduk yere kapatıldı 1 haf...
  • mehmet:çok teşekkür ederim acayip işime yaradı. tertemiz ...
  • Serdar:Arkadaşlar hakımda yalan yanlış calıştıgım şirkete...
  • admin:Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz?...
  • admin:Bataryanın modeline bağlı...