Android Uygulamaları Google Chrome’da Nasıl Çalıştırılır

Android Uygulamaları Google Chrome’da Nasıl Çalıştırılır

Google uygulamalarını bilgisayarınızda da açabilirsiniz. Akıllı telefon veya tabletinizde kullandığınız uygulamaları bilgisayarınızda da kullanabileceksiniz. uygulamalarını çeşitli yöntemlerle Windows, Mac OS X ve Linux dağıtımlarında çalıştırmak mümkün. Bu yöntemlerden pratik olan birisinde eklenti yardımıyla uygulamaları Google içinde çalıştırılabilmekte. Eklenti birçok oyun ve uygulamayı destekliyor olsa da tüm uygulamaları çalıştırma gibi bir iddiası yok. Bu nedenle çok büyük beklentilere girmeden kullanmak istediğiniz uygulamaların ’da çalışıp çalışmadığını deneyebilirsiniz.

ARChon Android Emulator Chrome Nasıl Kurulur

Chrome’u çalıştırın ve ARChon eklentisini aşağıdaki bağlantıdan indirin. Büyük boyutlu bir ZIP dosyası karşınıza gelecek. Chrome’da Ayarlar’ın yer aldığı menüye erişin, soldaki menüden “Uzantılar” a girin. Karşınıza Chrome’a kurmuş olduğunuz eklentilerin listesi gelecek. Sağ üst kısımdaki kutucuğu işaretleyerek Geliştirici modunu etkinleştirin.

Geliştirici modunu etkileştirdikten sonra üstte beliren “Paketlenmemiş uzantı yükle” butonuna tıklayın ve karşınıza gelen Windows Gezgini penceresinden indirdiğiniz eklenti klasörünü seçip “Tamam” a tıklayın. Eklenti Google Chrome’a yüklenecektir. Şimdi çalıştırmak istediğiniz uygulamanın APK dosyasına ihtiyacınız var. Bunu mobil cihazınızdan transfer edebilir ya da XDA Developers gibi bir web sitesinden indirebilirsiniz.
archon-runtime-for-chrome-plugn-ekeleme
Resmi Chrome uygulama mağazasından “Twerk” sayfasına erişin ve sağ üstte yer alan “Free” butonuna tıklayın. Eklentinin Chrome web tarayıcısına kurulumuna onay verin. Kurulum tamamlandığında adres çubuğuna “chrome://apps” yazıp Enter’a basın. Eklentilerin yer aldığı arayüzden Twerk eklentisini çalıştırın. APK dosyasını Twerk penceresine sürükleyip bırakın.

Karşınıza gelen pencerede ayarları dilediğiniz gibi yapılandırıp alttaki simgeye tıklayın. Uygulamanın adını üstteki kutucuğa girmelisiniz. Çıkış dizini olarak masaüstünü belirleyin. Dönüştürme işlemi tamamlandığında ikinci aşamadaki gibi “Paketlenmemiş uzantı yükle” butonuna tıklayın ve Twerk eklentisinin Chrome için dönüştürdüğü dosyayı masaüstünden seçin. Uygulama Chrome eklentisi olarak tarayıcınıza yüklenecektir.

ARChon İndirme Linki
https://bitbucket.org/vladikoff/archon/get/v1.0.zip

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...