Android Uygulamalarını Kaldıran Ücretsiz Program

Android Uygulamalarını Kaldıran Ücretsiz Program

Android uygulamaları nasıl kaldırılır, Android uygulama kaldırma. Android işletim sistemli bir cihaza sahipseniz ve cihazınızdaki uygulamaları toplu olarak veya tek tek kaldırmak istediğinizde Easy Uninstaller adlı ücretsiz yazılımı kullanarak bu işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Easy Uninstaller yazılımı sayesinde Google Play’e bağlanmadan veya sisteminizin Ayarlar’ına girmeden kolaca istenmeyen uygulamalardan kurtulabilirsiniz. İstenmeyen uygulamalar genellikle bir program ile beraber yüklenir. Bu uygulamalar sisteminizin hızını yavaşlattığı gibi gereksiz alanda kaplarlar.

Easy Uninstaller Nasıl Kullanılır

Yapmanız gereken ilk iş Easy Uninstaller adlı uygulmayı Android işletim sistemli cihazınıza yüklemektir. Yüklemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Easy Uninstaller İndirme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.uninstaller

Easy Uninstaller adlı küçük ve kullanışlı aracı cihazınıza yükledikten sonra uygulamayı çalıştırın ve karşınıza çıkan uygulamalar listesinde istemediğiniz uygulamaları tek tek yanlarındaki kutucuklara tıklayarak seçebilir yada toplu olarak kaldırabilirsiniz. Gerekli seçimleri yaptıktan sonra Uninstall (Kaldır) butonuna tıklayarak uygulamalardan kurtulabilirsiniz.

Easy Uninstaller Programının Özellikleri

Android için hızlı ve kolay kaldırma aracı olan yazılım ile yüklediğiniz uygulamaları kaldırın.

Toplu kaldırma özelliği

Tek bir tıklama ile hızlı kaldırma

Ada göre arama uygulaması

Çeşitli sıralama modu

Başlatma uygulaması

Android 1.x/2.x/3.x/4.x Destekler

Tamamen ücretsiz bir yazılımdır

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.