Android ve iOS için Su İçmeyi Hatırlatma Uygulaması

Android ve iOS için Su İçmeyi Hatırlatma Uygulaması

, işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için su hatırlatıcısı sayesinde gün içerisinde içmeniz gereken su miktarı ve su dengeleriyle ilgili anlık bilgiye ulaşabilirsiniz. Su insanlar için hayati öneme sahip olan olmazsa olmazlar arasında yer alan sıvıdır. Aqualert adlı bu uygulama kullanıcılara sağlıklarını, güzelliklerini ve kilolarını korumaları için yardımcı olan mobil uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle bir sağlık probleminiz varsa ve günlük tüketmeniz gereken belli bir miktar su varsa, bu uygulama sıradan bir hatırlatıcı değil aynı zamanda ne kadar su tükettiğinizi de takip edebileceğiniz gelişmiş bir uygulamadır. Telefon ve Tabletlerinizde mutlaka yüklemeniz gereken bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Aqualert – Su Hatırlatıcının Özellikleri

Uygulamada cinsiyet, kilo ve hareketliliğinize göre almanız gereken su miktarı hesaplıyor ve size günlük olarak ne kadar çok su içmeniz gerektiği bilgisi gösteriliyor. Vücudunuzun su ihtiyacı farklı etmenlere göre değişiklik gösterir, uygulama bunları da göz önünde bulundurmuş. Bu sayede vücudunuzun sağlıklı işleyişini sağlıyorsunuz. Su, enerjinizi artırır, beyin dokusunun %85 sudur bu nedenle stresi azaltır. kas kramplarını önler, cildi besler, sindirimi kolaylaştırır ve böbrek taşlarını azaltır.

Suyun faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu nedenle uygulamayı tanıtmaya devam edelim, Uygulama sıradan bir hatırlatıcı değildir. Su içmeye ve içtiğiniz suyun miktarını size raporlayan bir sistemdir. Aqualert ihtiyacınız olan su miktarını hesapladıktan sonra size bildirimler gösterir ve hatırlatmalarda bulunur. Özellikle yoğun tempoda çalışan kişiler için çok iyi bir uygulama, uygulamanın güzel yanlarından biride uyku zamanınızı belirliyorsunuz ve bu sürede sizi rahatsız etmiyor. Böylece sayede sadece uyanıkken uygulama size bildirim gönderiyor.

Aqualert size almanız gereken su miktarını, gün içerisinde tüketmiş olduğunuz su miktarını grafiksel olarak sunuyor. Böylece sayılarla ve istatistiklerle uğraşmadan su ihtiyacımızı görebiliyoruz. Uygulama sizin için birde kolaylık yapmış, tükettiğiniz su miktarı için bardak, şişe gibi görsellerle desteklenerek doğru hesaplama yapmayı hedeflemiş. Böylece hızlı ve kolay bir şekilde işinizi halledebilirsiniz.

Aqualert Uygulaması İndirme Linki
http://aqualertapp.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Engin demir:Benim kendi şahsi hesabım kapandı lütfen rica ediy...
  • Yusuf:Peki powerpoint slayt gösterisi şeklinde hazırlanm...
  • Elif:Hala uğraşıyor musunuz ben kendi isteğimle facemi ...
  • Ahmet:*351*1111# yazın ardından arama tuşuna basın böyle...
  • Said:Taşınabilir HDD içerisinde flac müzik arşivim var....
  • Harun:Admin bilgisayari baglayip klavyeyi telden kullani...
  • Mehmet:hertürlü silinen hesaplar açılır 0533 667 82 38...
  • Çağrı:Merhaba öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. B...