Anlık Olarak İşlemleri Donduran Program

Anlık Olarak İşlemleri Donduran Program

Program sonlandırma aracı olan smartclose küçük ama etkili bir programdır. Özellikle yeterli donanım gücü olmayan bilgisayarlarda aynı anda birden fazla işlem yaptığınızda sisteminiz çok fazla yorulur hatta donar. Bir çok program açık olduğu anda başka bir işlem yapmak için ekstra bir program açacağınız zaman diğer tüm pencereleri kapatmanız gerekir ve yaptığınız işlemleri kaydetmek programları tekrar çalıştırıp eski konumuna almak bir hayli vakit kaybıdır. İşte bu tip bir durumda SmartClose adlı ücretsiz yazılım imdadınıza yetişiyor ve Ek işlem gücü gerektiği durumlarda sistemin mevcut durumunu kaydediyor. Çalışan uygulamalar ve servisler kapatıldıktan sonra sadece birkaç tıklama ile sistemi ilk kaydettiğiniz duruma geri döndürebiliyorsunuz.

Smartclose Programının Özellikleri ve Kullanışı

SmartClose kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bilgisayarda çalışan tüm programlarınızı ayrı ayrı veya toptan kapatılması işlemlerini kolaylaştıran ve size çeşitli ek seçenekler sunan ücretsiz bir yazılımdır. Program dilerseniz sistem durumunu kaydederek kapatılan programların daha sonradan yeniden başlatılması için kayıtta yapabiliyor.

Pek çok program özellikle yükleme esnasında o anda bilgisayarınızda çalışmakta olan programları ve açık olan pencerelerin kapatılmasını istemektedir. Tüm programları tek tek iptal etmek yerine SmartClose ile tek bir hamlede kapatıp yine tek bir hamlede çalışan programları yeniden çalıştırabilirsiniz.

Otomatik olarak çalışan programları kapatan ve ekran koruyucuyu iptal eden bu işlevsel araç gerçekleştirmek istediğiniz işlem veya görev bittiğinde kapatılan programları kaldıkları yerden tekrar otomatik olarak çalıştırabiliyor ve sisteminiz tam olarak kaldığı yerden çalışmaya devam ediyor.

Smartclose Programı İndirme Linki

http://users.skynet.be/tim.debaets/software/SmartClose-1.3.exe

Smartclose Üretici Sayfası

http://www.bm-productions.tk

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir