Asus G74s Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Asus G74s Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

profesyonel kullanıcılar için modelini geliştirdi. Özellikle oyun severler için üretilen bir dizüstü bilgisayardan çok şey bekleyenler için üretildi. Republic of Gamers serisi, üst düzeyde bir anakart, ekran kartı, işlemci ve tabiî ki RAM gibi bileşenlerden oluşmaktadır. adeta bir masaüstü bilgisayarı neden diye soracak olursanız 5KG ağırlığa ve 17.3inç ekran boyutuna sahip olduğunu düşünecek olursanız diğer dizüstü bilgisayarlardan ayrılıyor ve onu bir dizüstü bilgisayardan çok masaüstüne benzetiyor.

Asus G74s, işlemci olarak Intel Core i7-2630QM işlemci tercih edilmiş, 2Ghz çalışma hızına sahip olan bu işlemci oldukça yüksek performans sunan bir işlemci ve size uzun süre yetebilecek türden bir işlemci olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Asus G74s, 17.3 inç ekran boyutuna sahip ve 1920×1080 piksel çözürlük desteği sunuyor. Cihaz ayrıca 3D Vision destekli bir ekrana sahip. Asus G74s ekran kartı olarak Nvidia GeForce GTX 560M kullanıyor. 1024MB GDDR5 belleğe sahip olan bu kart 256-bit Memory kullanıyor. Ayrıca Mini HDMI çıkış sunuyor.

Asus G74s dizüstü bilgisayarı 16GB sistem belleği ve 500GB ve 750 GB’dan oluşan iki tane hard diski bulunuyor. İki tane hard disk kullanılması kullanıcılara bir avantaj sağlamış kaybolmasını istemediğiniz bilgileri diğer hard diskinizde saklayarak verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Asus G74s’de 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0, HDMI, Ethernet, HDMI ve VGA giriş çıkışları bulunuyor.
Asus G74s yurt dışı satış fiyatı 1900$ dolar + KDV olarak belirlenmiş

Asus G74s Tanıtım Videosu:

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir