seo dersleri

Asus TAICHI Tablet-Laptop

Asus TAICHI Tablet-Laptop

adından da anlaşıldığı gibi Tablet bilgisayarlar ile Laptop bilgisayarların özellikler birleştirilerek oluşturulmuş bir bilgisayardır. Sıra dışı tasarımıyla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan dizüstü bilgisayarında çift ekran bulunuyor. Windows 8 işletim sistemi üzerinde çalışan cihazın kapağı açıkken 13,3 inç boyutunda ekran ve klavyesi bulunuyor. Bu sırada üçüncü nesil Intel Core i7 işlemciye sahip bir dizüstü bilgisayar durumundayken, kapağı kapalıyken üstündeki 11,6 inçlik ekranı ile tablet bilgisayar gibi kullanabiliyorsunuz.

dizüstü bilgisayarın her iki ekranda da 1920×1080 piksel (Full HD 1080p) çözünürlüklü Super IPS+ LCD panel bulunuyor. Bu cihazın en dikkat çekici tarafı her iki ekranın da aynı anda kullanılabilmesi. TAICHI’nin teknik özellikleri arasında Intel Ivy Bridge Core i7 işlemci, 4 GB RAM bellek ve SSD bulunuyor. Stylus desteği, USB 3.0, micro-DVI, mini-VGA ise bağlantı seçenekleri arasında yer alıyor. TAICHI’nin etiket fiyatı ise 900$ civarında olacak.

Üretici: ASUS
Model adı: Taichi
İşlemci: Intel Core 3. Nesil CPU
İşletim Sistemi: Windows 8
Ekran: 13.3″ 1920 X 1080 piksel çözünürlük destekli LED aydınlatmalı LCD ekran
Kapasitif çoklu dokunmatik
Klavye

"Asus TAICHI Tablet-Laptop" Başlıklı Konu İçin 2 Yorum Yapıldı.

  1. levent dedi ki:

    merve’nin dediği; dört tekerlekli bir motorsikletle (atv aracı), bir otomobili kıyaslamak gibi bir şey. iki cihaz farklı konseptlerde. kıyaslanamaz. birisi sadece tablet, diğeri “tablet olarak da kullanılabilen bir notebook”

  2. merve dedi ki:

    bunu almaktansa asus eeepad i almak daha mantikli

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner