Avast Free Antivirüs Nasıl Kullanılır

Avast Free Antivirüs Nasıl Kullanılır

, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bir güvenlik yazılımıdır. Mutlaka kullanmanız gereken gizli güvenlik araçları bulunmaktadır. antivirüs yazılımını kullanarak derinlerde yer alan seçenekleri ile sisteminizi zararlılara karşı daha etkin şekilde koruyabilirsiniz.

Avast Clean-up Seçeneği

Avast Free Antivirüs (https://www.avast.com) yazılımı hayli etkili bir seçenek fakat kurulumla birlikte çok sayıda ekstra gereksiz içeriği beraberinde getiriyor. Bu nedenle standart Avast kurulumunda yer alan Google ekstralarındaki onaylama işaretlerini kaldırmanızı öneriyoruz. Bunun için “Custom Install” seçeneğini kullanın, “Next” ve “Custom” aşamalarını izleyip Google eklentilerindeki onaylamaları kaldırın.

Avast ile Programları Güncelleme

Güncel zararlılar bilgisayarınızda kurulu olan ve güncellenmemiş yazılımlardaki açıklardan bilgisayarınıza rahatlıkla sızabiliyor. Windows işletim sistemindeki Windows Update bölümünden işletim sistemi ve Microsoft yazılımlarının güncellemeleri kontrol edilip yüklenebilmekte. Avast Free’nin yeni “Software Updater” aracı ile diğer programlarınızın güncel olup olmadığını kontrol edebiliyorsunuz. Otomatik güncelleme seçeneği ise yazılımın ücretli “Premier” versiyonunda sunulmakta. Elbette elle güncelleme ücretsiz. Avast’ın arayüzünü açın ve “Software Updater” seçeneğine girin. “Rescan” ve “Fix now” seçeneklerini kullanarak “Update available” yani güncellenebilecek yazılımların güncel versiyonlarının kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Cihazınızı yeniden başlatın. Basit görünebilir, an...
  • Kübra:Ağ bağlantısı başarısız diyor yardım edin lütfen...
  • admin:Bu kodu ekleyeceksiniz....
  • Murat:Merhaba, ben "www" olmadan yani siteadi.com şeklin...
  • melisa:meraba ben melisa çam benim e posta adresim melisa...
  • dwran:teşekkür ederim...
  • Gamze:Denedim olmuyor...

SPONSORLARIMIZ

Minecraft Apk indir