seo dersleri

Basit CD/DVD/Blu-ray Yazma Aracı

Basit CD/DVD/Blu-ray Yazma Aracı

BurnAware kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan , ve disklere veri yazabilen bir programdır. Tek bir pencere içinden , DVD ve Blu-ray disklerinizi seçip dosyalarınızı yazdırabilirsiniz. Diğer programlarda olduğu gibi karmaşık ve ayrıntı içinde boğulmadan sade ve kullanıcı dostu arayüzü ile işinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Yine aynı ekrandan disk bilgilerinize erişilebilir ve disklerinizi temizleyebilirsiniz.”Create Data ” yani Veri ’si Oluştura tıkladığınızda bilgisayarınızda bulunan dosyaları bir veri ’si oluşturmak için seçebilirsiniz. Buradan çeşitli ayarlar da yapabilirsiniz. ’nin kapasitesini seçebilir, disk adı, tarih gibi ayarlamalar yaptıktan sonra “Add Files (Dosya Ekle)” yoluyla dosyaları yükleyebilirsiniz.

BurnAware adlı bu ücretsiz yazılım sürükle bırakı desteklemektedir. Bu yol ile dosyalarınızı aktarabilirsiniz. “Multimedia” sekmesi içerisinde ses CD’leri oluşturabilir. WAV, MP3 ve WMA formatındaki ses dosyalarından müzik CD’leri (Audio CD) hazırlayabilirsiniz. “Disc Image” içinden bilgisayarınızda bulunan disk kalıplarını (ISO) seçip yazdırabilirsiniz.
“Tools” içinden “Disc Info (Disk Bilgisi)”ne tıkladığınızda diskiniz hakkında çeşitli bilgilere erişebilir (tür, disk adı, kapasite, kullanılan alan, boş alan, CD/DVD sürücü markası, modeli, önbellek boyutu gibi) ayrıca “Erase (Temizle)” yoluyla diskinizi silebilirsiniz. Bu ücretsiz yazdırma aracı Windows 7, Vista ve Windows XP işletim sistemlerini desteklemektedir.

BurnAware Programı İndir

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner