Bedava CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

Bedava CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

Burn4Free adlı program kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulan bir disk yazdırma ve kopyalama yazılımıdır. Program CD, DVD ve Blu-ray sürücüleri desteklemektedir. Ücretsiz sunulan program kolay kullanımlı olma özelliği ile ön plana çıkmayı başarıyor. Burn4Free programı ile veri diskleri oluşturabilir ses diskleri yapabilirsiniz. Yazdırma ve kopyalama işlemlerinin yanı sıra CD ripleme, CD-DVD kapakları oluşturma, ses ve video biçimlerini birbirine dönüştürme gibi özellikleri de barındırıyor. Diğer ücretli yazdırma programlarını aratmayan program her türlü ihtiyaç duyabileceğiniz aracı barındırıyor. Türkçe dil desteğine de sahip olan yazılım, internet üzerinden online olarak güncellenebilmekte ve yazdırılan disklere yine internet üzerinden hata denetimi yaptırabilmektedir.

Burn4Free Özellikleri:

Veri (CD DVD ve BLU RAY) ve farklı dosya türleri (WAV, FLAC, WavPack, WMA, M3U, MP3, MP2, MP1 OGG ve CDA desteklemektedir.

Windows 7, Windows Vista, Windows 2008, Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows 98 işletim sistemleri ile uyumludur.

SCSI – IDE / EIDE – USB desteklenmektedir

Baskı derleme seçim düzeni, renk ve baskı öğeleri

ISO dosyalarını yazın ve kaydedin.

DVD çift katman desteği

Ücretsiz online yükseltmeler

Eski Kolay kullanım: tüm filmleriniz saklayabilirsiniz

Burn4Free Programı İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.