Bedava Sistem Güvenlik Duvarı Yazılımı

Bedava Sistem Güvenlik Duvarı Yazılımı

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Ashampoo Firewall PRO adlı ücretsiz yazılım ile bilgisayarınızın sistem güvenliğini artırabilirsiniz. Yazılımı antivirus programınız ile birlikte kullanabilirsiniz. Ashampoo Firewall PRO size sistem güvenliğinin yanı sıra internette hiçbir iz bırakmadan dolaşma imkanı veriyor. Programun kullanımı oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahipti. Program internet ağ trafiğini izleme, tek tıklama ile koruma ve daha pek çok sistem koruma özelliği bulunuyor.

Ashampoo FireWall PRO güvenilir bekçi köpeği özelliğinde girişte duran bir bekçi gibidir. Her zaman tetiktedir ve bilgisayarınıza dışarıdan gelen her şeyi kontrol ederek, istenmeyen davetsiz misafirleri dışarıda tutar ve bilgisayarınızdan internete yetkisiz erişimi engeller. Ayrıca etkileyici bir güç olmasına rağmen kullanımı çok basittir, tam koruma için sadece Acemi Modu’na tıklayın.

Ashampoo-Firewall-Pro

Ashampoo Firewall PRO Özellikleri

Güçlü güvenlik duvarı koruması: Bilgisayarınızın tüm bağlantı aktivitelerini izler ve gelen ve giden bağlantılara karşı sizi korur.

Acemi Modu: Acemi Modu ve Yapılandırma Yardımcısı ile saniyeler içerisinde tam koruma edinin. Uzman bilgisi gerekmez.

Uzman Modu: Deneyimli kullanıcılar güçlü ek özellikler için bu modu aktif hale getirebilir.

Basit ve küçük: Kendini açıklayan kullanıcı arayüzü. En az belleği ve kaynaklarını kullanan küçük bir programdır.

Öğrenme Modu: Otomatik olarak ağınıza bağlantı kurmaya çalışan programları tanımlar ve izin verip vermeyeceğinize karar vermenizi sağlar. Acemi Modunda tek tıklama ya da Uzman Modunda tam yapılandırma.

İzinler: Ağınıza erişim sağlayabilecek her program için izinler oluşturur. Acemi Modunda tek tıklama ya da Uzman Modunda tam yapılandırma.

Çocuk koruması: Çocuklarınızın erişebileceği internet sitelerini kontrol edin.

Trafik hacmi sınırlayıcı: Hacim bazlı hesaplar için. Çevrimiçi trafiğinizi izler ve limite ulaştığınızda sizi uyarır ya da bağlantınızı kapatır.

Tümünü Engelle: Acil durumlar için tüm trafiği engellemenizi sağlayan tek-tık panik düğmesi. Örneğin kötü amaçlı bir yazılım etkin olduğunda ya da saldırı altında olduğunuzda.

Otomatik Başlatma Temizleyici: Otomatik başlayan istenmeyen programları belirler ve devre dışı bırakır. Gizle olabilecek tüm yerlerde saklanan bu programları bulur.

Sistem İşlemlerinizi İzleme: Sisteminizde çalışan tüm işlemleri gösterir ve durdurmanızı sağlar. Tüm işlemleri, sadece sistem işlemlerini veya durdurulamayacak sistem işlemlerini görüntülemenize izin verir.

İnternet Temizleyici: Çoklu tarayıcı desteği ile internetteki gezinme izlerinizi temizler.

Dosya Silici: Dosyaları ve klasörleri kalıcı olarak siler, böylece dosyalar asla kurtarılamaz.

IP Spam Engelleyici: Can sıkıcı açılır pencereleri (popup) durdurur.

İnternet Hızlandırıcı: İnternet bağlantınızı analiz ve optimize eder.

Çevrimiçi Güncellemeler: Korumayı ve performansı arttırmak için olan güncellemeler program içerisinden sadece birkaç tıklamayla indirilebilir ve yüklenebilir.

Ashampoo Firewall PRO İndir

https://www.ashampoo.com/tr/try/pin/0150/Security_Software/Ashampoo-FireWall-PRO

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.