Bilgisayar Arızaları Tespit Etme Programı

Bilgisayar Arızaları Tespit Etme Programı

, bilgisayar sorun çözme programı, indir. Bilgisayar kullanıcılarının en çok dert yandığı konulardan bir tanesi de sistemde çıkan arızalardır. Bu arızalar nedeni ile bilgisayarda çeşitli hatalar oluşur ve sistem giderek yavaşlar ve en sonunda kilitlenmeler hatta açılmama sorunlarına kadar giden çeşitli arızalara neden olabilir. Karşılaşılan problemin nedeninin bilinmemesi kullanıcıyı aynı zamanda çözüme yönelik işler yapmasını engellemektedir. Bazı programları yükleyerek bilgisayarınızı taratıp sorunları bulabilirsiniz.

Bilgisayar Sorun Tespit Etme

Bilgisayardaki sorunun kaynağını bulduğunuz da çözümünü de kolayca halledebilirsiniz. Bilgisayar sorunlarında çok fazla bilgi sahibi değilseniz sorunun sisteminizden mi kaynaklandığını, ağ, güvenlik, donanım veya yazılım sorunumu olduğunu bilemiyorsanız bu yazılımlar ile sisteminizi taratarak sorununuzun ne olduğunu bulabilirsiniz. Bilgisayar kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı sorunları tespit eden programlardan bazılarını tanıtacağız…

McAfee Labs Stinger

McAfee Labs Stinger adlı yazılım virüsleri tespit eden ve kaldıran bağımsız bir yardımcı programdır. Stinger sistemi tarama, dijital olarak imzalanmış .DAT dosyaları ve performans iyileştirmeleri dahil olmak üzere, yeni nesil tarama motoru teknolojisini kullanır. Bu Stinger uygulamada “Liste Virüsler” simgesinin altında tespit tehditleri algılar ve kaldırır.

http://vil.nai.com/vil/stinger

Microsoft Safety Scanner

Microsoft Güvenlik Tarayıcı isteğe bağlı tarama sağlar ve kaldır. vVirüs, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı yazılımları yok eden ücretsiz yardımcı bir programdır. Bu program mevcut antivirüs yazılımı ile çalışır.

http://www.microsoft.com/security/scanner/en-us/default.aspx

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...