Bilgisayardan Çalan Şarkıyı Bulan Program

Bilgisayardan Çalan Şarkıyı Bulan Program

ile çalan şarkıyı bulan ücretsiz indir. Ses tanıma olan Audiggle adlı yazılım ile bir videoda karşılaştığınız, televizyonda, radyodaki müziği bulma imkanına sahipsiniz. Yazılımın güzel bir yanı ücretsiz olmasıdır. Program boyut olarak küçüktür, yükledikten sonra kayıt olmanız gerekiyor. Kayıttan sonra Audiggle programının ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. Program şarkıların bilgilerini size isterseniz sözleriyle birlikte sunuyor.

Audiggle Programının Özellikleri

Audiggle programı ile merak ettiğiniz bir şarkıyı analiz edebilirsiniz. Bu analizde kime ait olduğunu, şarkının adını ve sözlerini kolayca bulabilirsiniz. Yaptığımız testlerde oldukça başarılı sonuçlar elde ettik, özellikle popüler şarkıları sadece 10 – saniye içerisinde buluyor. Söz içeren müzikler çok daha çabuk bulunuyor, söz içermeyen sadece müzikten ibaret olan şarkıları bulması biraz daha vakit alıyor. Programa kayıt olurken E-Mail hesabınıza gelen mail ile yapmayı unutmayınız.

Audiggle Programının Kullanımı

Videodan Arama: Programı kurduktan sonra ayarlardan her bir arama için Audiggle Recorder yapıyorsunuz. Arka planda video yada müziği açıyorsunuz SEARCH butonuna basıp bekliyorsunuz. EXPLORE seçeneği ile ilgili şarkı için daha fazla ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Mikrofondan Arama: File / Setting / Mixsers sekmesi Alt menüsünde yer alan Mikrofon’u seçerek mikrofon ile arama yapabilirsiniz.

Audiggle Sistem Gereksinimleri

* Windows XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8
* Minimum 1 GHz işlemci
* 512 MB bellek
* 16 bit Sound Card
* .NET Framework 2.0
* Broadband Internet Connection (Genişbant Internet Bağlantısı)

Audiggle İndirme Linki

http://www.audiggle.com/download

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar