Bilgisayarınızdaki İşlemleri Otomatik Hale Getirme

Bilgisayarınızdaki İşlemleri Otomatik Hale Getirme

Bilgisayara otomatik olarak görev yaptırma, istediğiniz zaman bilgisayarınızı otomatik olarak sizin için bir görev gerçekleştirmenizi sağlayan ücretsiz ve basit bir program olan Do it Again ile gerçekleştirebilirsiniz. Yazılım bilgisayarınızda sizin için otomatik olarak istediğiniz zaman bir görev gerçekleştirir. Bilgisayarınızda tekrar tekrar yapmanız gereken bir işlem olduğu zaman aynı şekilde bu işlemleri yapıp zaman kaybetmek yerine Do it Again adlı yazılımı kullanarak işlemleri otomatiğe alabilirsiniz.

Buna şöyle bir örnek verecek olursak, örneğin bir firmanda çalışıyorsunuz ve şirket tüm hesap kayıtlarını Excel sayfalarında saklıyor. Daha sonra şirket aldığı bir karar ile sistemdeki tüm kayıtları bu işi halledebilecekleri farklı bir yazılıma aktarma kararı alır. Bu Excel dosyalarını tek tek programa aktarmak size düşüyor ancak bu işlem çok uzun bir vaktinizi alır. Bu sırada hata yapma olasılığınızı falnda düşünecek olursanız bir hayli vaktiniz gidecektir. Ancak Do it Again adlı yazılım ile Excel programından yeni yazılıma kopyalama işlemini otomatik oalrak yapabilirsiniz. Kısaca program bir Macro yani otomasyon yazılımıdır.

Do it Again Nasıl Kullanılır

Do it Again yazılımı yaptığınız her adımı sırası ile bir komut olarak kayıt altına alır. Fare hareketini, klavyede bastığınız tuşları kaydeden yazılım işlemleri sırası ile sizin için yapıyor.

Do It Again oldukça basit bir programdır. Kullanımı kolay olan bu yazılımda programı çalıştırıyorsunuz ve Create a New Task butonuna tıklıyorsunuz ve kaydı başlatıyorsunuz. Daha sonra SCROLL LOCK tuşu ile de kaydı durduruyorsunuz.

Do it Again İndirme Linki

http://www.spacetornado.com/DoItAgain

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...
  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir