Bilgisayarınızı Yavaşlatan Programları Tespit etme

Bilgisayarınızı Yavaşlatan Programları Tespit etme

Bilgisayarınıza yavaşlatan programları görme, hangi programlar bilgisayarı yavaşlatır. Process Lasso adlı programla sistemi yavaşlatan programları taratma nasıl yapılır? Bilgisayarınızı çalıştırdığınızda program, oyun veya internette sörf yapmaya başladığınızda sisteminizi iyice yavaşlamaya başlar. Çünkü çalışan uygulamalar sistem kaynaklarınızı tüketmeye başlar. Ancak bu program ile sistem kaynaklarınızı tüketen yazılımları izleme ve kontrol etme imkanına sahipsiniz. Bilgisayarınızı yavaşlatan bazı nedenler vardır. Bular arasında yeterli donanım gücünüzün olmaması, sisteminize virüs bulaşması yada programlarınızın aşırı kaynak tüketmesidir.

Process Lasso Programının Özellikleri

Bilgisayarınızda çalışan programların sistem hızını nasıl etkilediğini görebilirsiniz. Bilgisayarınızı yavaşlatan programları Process Lasso adlı yazılım ile takip edebilir ve bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Process Lasso ile bilgisayarınızda çalışan bütün yazılımları görebilirsiniz ve yönetebilirsiniz. Tüm sistem kaynaklarınızı kendiniz için kullanabilirsiniz. Process Lasso adlı yazılım size bu imkanı vermektedir. Sisteminizde çalışan yazılımların sistem kaynağınızı ne kadar harcadığını ve bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olduğunu görebilirsiniz.

Kaynaklarınızı tüketen programları tespit ettikten sonra bu programları kapatarak sisteminizi hızlandırabilir yada öncelik sırası belirleyebilirsiniz. Bu öncelik belirlemek yaptığınız işe göre programları çalıştıracaktır ve sistem kaynaklarını önceliğinize göre kullanacaktır böylece programlarınız çok daha hızlı çalışacaktır.

Yazılım ücretlidi ancak bedava olan versiyonu da işinizi rahatlıkla görecektir. Program Windows 2000, Windows XP, 2003, 2008, Vista, 7, 8, ve 2012 sürümlerini desteklemektedir.

Process Lasso İndirme Linki

http://www.bitsum.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.