Bozulan MP3 Müzik Dosyalarını Onarma Programı

Bozulan MP3 Müzik Dosyalarını Onarma Programı

Bozulan müzikleri tamir etme, MP3 doyası nasıl onarılır, açılmayan MP3 dosyasını açma… MP3 Diags adlı ücretsiz program ile MP3 Tag onarımı yapabilir ve daha önce arşivlediğiniz MP3 dosyalarınızı bozulmalarını onararak tekrardan dinlemeniz mümkün. Müzik dosyalarınız MP3’leriniz zamanla problem çıkartabilir. Bozulduğunu düşündüğünüz MP3 dosyanızı silmenize gerek yok çünkü MP3 Diags ile onarmak mümkün, programda müzik dosyanızın yerini belirtiyorsunuz ve daha sonra otomatik olarak sorunlar algılanıyor. MP3 Diags sorunları düzeltmeye başlıyor ve şarkınızı iyileştirip size tekrardan dinleme imkanı veriyor.

Müzik dosyalarının bozulma nedenleri MP3 tag‘lerindeki sorunlar yol açıyor. Ücretsiz bir program olan MP3 Diags başta bu sorun olmak üzere MP3 dosyanızdaki sorunları düzeltmeye başlıyor. Windows işletim sistemi ve Linux işletim sistemi için tag kontrol ve onarım uygulamasıdır. MP3 Diags programı oldukça hızlı ve başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Ayrıca grafik arayüzünün kullanımı son derece kolay olan bu uygulama arada bir çökse de mutlaka denenmeli.

MP3 Diags programı ile yanlış etiket, süre ve karakter sorunlarının yanı sıra MP3 dosyalarınızdaki düşük ses sorununa da çözüm getirebilirsiniz. Bu ücretsiz yazılım ile aynı zamanda dosya isimleri ve etiketlerini de değiştirme imkanına sahipsiniz.

MP3 Diags İndir

http://web.clicknet.ro/mciobanu/mp3diags/010_getting_the_program.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.