Bulanık Çıkan Fotoğraflar Nasıl Düzeltilir

Bulanık Çıkan Fotoğraflar Nasıl Düzeltilir

Fotoğraflardaki bulanıklığı kaldırma programı indir. Resimleriniz ışıktan yada haraketten dolayı bulanık çıkabilir. Bunu düzeltmek için pek çok profesyonel fotoğraf editör programı bulunuyor ancak gerek programın büyüklüğü gerekse işlem yapmak için bilgi gereksinimi kullanıcıları zor durumda bırakıyor. Unshake adlı ücretsiz yazılım çekimlerden dolayı bozulmuş ya da flu görünen fotoğrafları düzeltmenize yarayan fotoğraf düzenleme programıdır. Bu yazılım sayesinde fotoğraflarınızı çekerken oluşan sorunları kolaylıkla halledebileceksiniz.

Unshake Programı

Unshake, java tabanlı bir yazılım olduğu için tüm platformlarda sorunsuz çalışmaktadır. Çoğu kişi fotoğraf çekerken çekim esnasında oluşan sarsıntıdan dolayı çektikleri fotoğrafların bulanık çıkmasından ve çektikleri anı geri getiremeyeceğinden dolayı ellerinde son derece kötü bir fotoğraf kalır. Özellikle son yıllarda fotoğraf çekme ve paylaşımı oldukça arttı. Kimse bulanık bir fotoğrafı paylaşmak istemez, fotoğraflarınızı önce basit bir işlemden geçirip bulanıklığı giderebilirsiniz.

Unshake Nasıl Kullanılır

Aşağıdaki link yardımı ile yazılımı bilgisayarınıza indiriniz. Unshake programını klasörünü sıkıştırma dosyasından çıkarttıktan sonra Launch ikonuna tıklayıp çalıştırabilirsiniz. Unshake içindeki örnek resim, Java penceresi ve Msdos penceresi ile birlikte açılacaktır. Burada Open tuşuna tıklayarak düzeltmek istediğiniz resmi seçebilirsiniz. Daha sonra DeBlur tuşu ile resmi düzeltebilirsiniz. Düzeltme işleminden sonra Save tuşunu kullanarak ilgili resmi bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Unshake İndirme Linki

http://www.zen147963.zen.co.uk/Unshake/Unshake15r1.zip

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:merhaba büyük-küçük harf fark etmiyor....
  • Fatma Nagaş:E postam ilk harfi büyükmüydü küçükmüydü hatırlamı...
  • Emin:Format attığında geniden bad sectorlu disk kalır e...
  • Esma:Merhab gamzedursun3406@gmail.com adres kimin beni ...
  • Deniz:Facebook hesabımı yanlışlıkla sildim tekrar açmak ...
  • Ahmet:Bilgilerimi unutum nasıl geri alırım...
  • arzu:facebookta açtığım grup hesabımı ailevi nedenlerde...
  • Miro baba:Hesabımın açılmasını istiyorum...