Çalışan Programları Gizleme Programı

Çalışan Programları Gizleme Programı

Ücretsiz pencere ve uygulama gizleme programı olan UltraHide ile ekranda görüntülenen pencereleri şifreli bir şekilde gizleyen program ile masaüstünde çalışmakta olduğunuz Windows pencerelerini gizleyip sizin haricinizde bilgisayarınıza başkasının oturması halinde açık olan pencereleri görüntülemesini engelleyebilirsiniz. Özellikle işyerlerinde aniden istemediğiniz bir kişinin bir anda belirmesi halinde açık olan pencerelerinizi tek bir hamleyle tüm pencerelerinizi gizli hale getirebilirsiniz.

UltraHide Programının Kullanımı

UltraHide yazılımını bilgisayarınıza yükledikten sonra ilk çalıştırmada sizden şifre belirlemenizi isteyecektir. Varsayılan parola ise “123” olarak belirlenmiş. “Hide UltraHide To The Tray” butonuna tıklayarak yazılımı sistem tepsisine gönderebilirsiniz. Aktif olan pencereyi hemen gizlemek için Ctrl + Alt + Space tuş kombinasyonunu kullanmanız gerekiyor.

Gizlenen pencereyi tekrar açmak için sistem tepsisine yerleşen simgeye çift tıklayın. UltraHide gizlenen pencerenin tekrar görülebilmesi için belirlediğiniz parolayı girmeniz gerekmektedir. Parolayı girip “OK” butonuna tıkladığınızda gizlediğiniz pencere tekrar açılır.

Siz bu işlemleri yaparken UltraHide arka planda çalışıyor olacaktır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının kolayca kullanabileceği kullanışlı bir yazılım olan UltraHide ile verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

UltraHide İndirme Linki

http://www.xetoware.com/ultrahide.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar