CD/DVD/Blu-ray İmaj Dosyası Yazdırma Programı

CD/DVD/Blu-ray İmaj Dosyası Yazdırma Programı

CD/DVD/Blu-ray disklerinizi yakabileceğiniz ve imaj dosyalarını disklerinize aktarabileceğiniz bir program olan ImgBurn kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Program CD/DVD/Blu-ray yazma işlemleri ile ilgili gerekli olan tüm özellikleri barındırıyor. Programın Türkçe sil desteği bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar zorlanmadan programı kullanabilir. Küçük boyutlu olmasına rağmen kolayca işinizi halledebileceğiniz yazılım iso gibi popüler uzantılara sahip imaj dosyaları oluşturabilir veya bu kalıpları CD/DVD/ Blu-ray disklere yazdırabilirsiniz.

ImgBurn programı USB aygıtlarla uyumlu çalışmaktadır. Müzik CD’lerini bilgisayara kopyalayabilir, ses dosyalarının formatlarını dönüştürebilirsiniz. NGR/BIN/ISO gibi kalıp dosyalarını dönüştürebilir veya yazdırabilirsiniz. Program CD/DVD/Blu-ray yazdırmada ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimleri karşılıyor. Programın güzel bir özelliği de yazdırmak istediğiniz dosya veya dosyaları programın simgesinin üstüne sürükleyip bıraktıktan sonra karşınıza “Burn” tuşu çıkıyor. Tuşa bastığınız anda hızlı bir şekilde yazdırma işlemini gerçekleşiyor.

ImgBurn Türkçeleştirmek oldukça kolay programın kullanım dili İngilizce, Türkçe yapmak için ilk önce Türkçe dil dosyasını indiriyorsunuz. İndirdiğiniz dosyayı açıp içinde bulunan Turkish dosyasını kopyalayıp programın kurulu olduğu C:\Program FilesImgBurnLanguages dizinine yapıştırıyorsunuz. Daha sonra programın menüsünden Tools > Settings > General/ Language kısmından Türkçeyi seçiyorsunuz ve program Türkçe oluyor.

ImgBurn Programını İndirImgBurn Programın Türkçe Dil Dosyası

İndirmede sorun yaşarsanız aşağıdaki linki kullanınız.

ImgBurn Programın Websitesi

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.