Cep Telefonu Oyunlarını Bilgisayardan Oynama

Cep Telefonu Oyunlarını Bilgisayardan Oynama

Cep telefonundan oyun oynama, Android oyunlarını bilgisayardan oynama, Mobil oyunları PC’den oynamak için ne yapmalı? Cep telefonundaki oyunları bilgisayarınız ile oynayabilirsiniz. Aslında yalnızca oyunları değil diğer mobil uygulamaları da çalıştırabileceğiniz emulatörler bulunmaktadır. Uygulamalar java dilinde yazılmış java kökenli oyunları başarılı bir şekilde çalıştırabilmektedir. Telefondaki kadar güzel görüntü ile oynayabilmenizi sağlayan ücretsiz uygulamaları inceleyebilirsiniz…

KEmulator Lite

KEmulator, java uygulamalarını bilgisayarınızda kolayca çalıştırabilirsiniz. 2D ve 3D görüntü seçenekleri sunan uygulama birçok cep telefonunda uygulama açmanıza imkan veriyor. Ayrıca oyun sırasında kayıt yapma imkanında sahipsiniz. Aşağıdaki link yardımı ile KEmulator yazılımı indiriyorsunuz ve indirdiğiniz zip dosyasını çıkartıyorsunuz. Klasörü herhangi bir yere kopyalayarak programı başlata bilirsiniz.

Download KEmulator Lite free

http://downloads.phpnuke.org/en/download-item-view-y-y-m-z-z-m/KEmulator_Lite.htm

Android Oyunları Bilgisayardan Nasıl Oynanır

Android işletim sisteminde kullandığınız uygulamaları ve oyunları bilgisayarınızda da çalıştırmanıza imkan veren yazılım oldukça başarılı sonuçlara imza atıyor. BlueStacks App Player ile Android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırabilir, telefonunuzla senkronize edebilirsiniz. Android marketi ve diğer alternatif kaynaklardan paketler indirebilirsiniz. Programda uygulamaları aramak için bir arama çubuğu oluşturulmuş. Eğer dilerseniz oradan herhangi bir uygulamayı bulup çalıştırma imkanına sahipsiniz.

 BlueStacks App Player İndirme Linki

http://www.bluestacks.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...