Cep Telefonuyla Çekilen Fotoğrafların Kalitesini Artırma

Cep Telefonuyla Çekilen Fotoğrafların Kalitesini Artırma

Cep telefonları ile çekilen fotoğrafları daha iyi hale getirme programı indirin. Dahili dijital kameralı cep telefonları, taşınabilirliği ve kullanışlılığı nedeniyle bugün çok popüler hale geldi. Ancak belirgin dezavantaj kamera telefonundaki fotoğrafların kalitesinin hala çok düşük olması en büyük dezavantajları arasında yer almaktadır. Mobile Photo Enhancer tüm bu sorunları birkaç tıklama ile tamir edebilen kullanışlı ve güçlü bir araçtır. Resimlerinizin kalitesini iyileştirmesine yardımcı olan yazılım, dijital gürültüyü azaltma, net olmayan bölümleri canlandırma, kontrast ve renk çoğaltmayı düzeltme, karanlık köşeler problemini çözmek gibi pek çok özelliği bulunuyor.

Program cep telefonlarıyla çekilen fotoğraflarda ortaya çıkan birçok benzer problemi düzeltebiliyor. Kurulumun ardından Başlat > Programlar menüsü içerisine eklenen “Process Multiple Images” seçeneği sayesinde birden fazla resim tek bir ayarla düzenlenebiliyor. Aynı menüde yer alan “Proces Single Image” ile de tek bir fotoğraf üzerinde çalışabiliyorsunuz.

Birden fazla resmi tek bir seferde düzenlemek için Başlat > Programlar menüsü içerisinden “Process Multiple Images” seçeneğine tıklayın. Bir sihirbaz açılacaktır. Sihirbazın ilk penceresini “Next” düğmesine tıklayarak geçin. İkinci pencerede düzenlemek istediğiniz resimleri “Files and folders to process” kutusu içerisine gönderin ve yine “Next” düğmesine tıklayarak ilerleyin.

Bu aşamada tüm fotoğraflar için genel ayarları belirlemeniz gerekiyor. Pencerenin sağ kısmında yer alan parametrelerden herhangi birisi üzerine geldiğinizde seçmiş olduğunuz ayarın etkileri bir ön izleme oluşturularak gösteriliyor.

Noise removal strength” ile kumlanma sorununu azaltabilir, “Sharpening” ile keskinlik ayarlarını değiştirebilir, “Color enhancement” ile renk sıcaklıklarını değiştirebilir ve “Increase resolution” ile çözünürlüğü artırabilirsiniz. Seçimlerinizi tamamladıktan sonra düzenleme işleminin gerçekleştirilmesi için “Next” düğmesine tıklayın.

Program dönüştürme işlemini tamamladıktan sonra “Save all” düğmesine tıklayarak düzenlediğiniz fotoğrafları orijinalleri üzerine kaydedebilirsiniz. “Save all as” düğmesine tıklayarak yeni isimlerle kaydedebilirsiniz.

Tek bir resim düzenlemek isterseniz bu kez Başlat > Programlar menüsü içerisinden “Process Single Imageyardımıyla uygulayın ve sağ kısımda yer alan “Process” düğmesine tıklayarak düzenleme işini tamamlayın.

Mobile Photo Enhancer İndirme Adresi: http://www.vicman.net/mobilephotoenhancer

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Etiketler:
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir