Dexpot ile Çoklu Sanal Masaüstü Oluşturma

Dexpot ile Çoklu Sanal Masaüstü Oluşturma

Çoklu monitör ekranı oluşturma, sanal masaüstü oluşturma programı, bölme programı indir. Dexpot adlı ile ekranınızı bölerek kendinize farklı çalışma alanları yaratabilirsiniz. Eğer masaüstünüz size yetmiyor ise ikinci bir monitör takmak yerine veya bir bilgisayarla çalışmak yerine Dexpot adlı kullanıcılara bedava sunulan program ile bilgisayar ekranınızda farklı çalışma alanları oluşturmanız mümkün. Aynı anda birden fazla çalışma ekranına ihtiyaç duyanlar için ideal bir araç olan Dexpot kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kullanımı gayet kolay olan program gelişmiş özelliklere de sahip, böylece hem kullanıcılara hem de üst düzey kullanıcılara yönelik bir program olan Dexpot ücretsiz oluşu ile de tavsiye edilen arasına girmeyi başarıyor.

Dexpot programını bilgisayarınıza yükleyerek oluşturacağınız masaüstleri arasında ister sistem tepsisindeki simgesine tıklayarak, isterseniz de tanımlayacağınız bir kısayol tuşu ile kolayca geçiş yapabilirsiniz. Masaüstünüzdeki bir pencereyi bir diğerine kopyalayabilir veya taşıyabilirsiniz.

Dexpot Nasıl Kullanılır

Size verdiğimiz bağlantıyı kullanarak Dexpot programını bilgisayarınıza indirip yükleyiniz. Kurulum tamamlandığında Dexpot otomatik çalışmaya başlayacaktır. Görev çubuğunda aktif olarak Dexpot’un simgesi görünecektir. Dexpot’un simgesine tıkladığınızda dört tane masaüstünü göreceksiniz.

Dexpot’un görev çubuğundaki simgesine tıklayın ve başka bir masaüstü seçiniz daha sonra simge üzerindeki sayının değiştiğini göreceksiniz bir program çalıştırdığınızda ve daha sonra farklı bir masaüstüne dönüş yaptığınızda çalıştırdığınız program o bir masaüstünde kalacaktır. Programları ve açık olan uygulamaları ise farklı bir masaüstüne taşımak için Alt + Shift + 1 tuşlarına basınız. Buradaki 1 yerine farklı bir sayıya basarak o masaüstüne taşımış olursunuz.

Dexpot-kullanimi

Masaüstleriniz arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmanız mümkün, bunun için Dexpot’un simgesine tıklamak yerine klavye kısayol ile geçiş yapmanız mümkün Alt + 1 kısayolunu kullanarak istediğiniz masaüstüne anında geçebilirsiniz 1 yerine 2, 3 , 4 tuşlarını kullanarak hızlı bir geçiş mümkün.

Çok fazla çalışma penceresi 4 masaüstü tüm bunlar karmaşık gelebilir. Çalışmalar arasında boğulabilirsiniz. Dexpot’un en sevdiğim özelliği budur. Windows + F3 kısayol tuşuna basarak tüm masaüstlerinizi tek bir ekranda gösterebilirsiniz. Özellikle geniş bir monitöre sahipseniz. Bu program tam size göre…

Dexpot Programını İndir

http://dexpot.de/?id=thankyou

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar