Doküman Dosyalarını Birbirine Çevirme Programı

Doküman Dosyalarını Birbirine Çevirme Programı

Eğer bir ofiste çalışıyorsanız yada sürekli doküman dosyaları kullanıyorsanız. örneğin PDF, DOC, DOCX, RTF, TXT, ODT, HTML, JPEG, TIFF ve bunun gibi daha pek çok popüler dosya formatını birbirine kolayca çevirebilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Soft4Boost Document Converter adlı ücretsiz programla bunu yapmak çok kolay, ofis dokümanı formatı dönüştürme programı olan bu yazılım her türlü belgenin formatını kolayca çevirebiliyor. Programın Türkçe dil desteği olması sayesinde kolayca kullanabileceksiniz.

Genellikle ofis işlerinde çalışanlar ve öğrenciler dokümanlarla çok fazla zaman harcamaktadır. Dosya uzantılarını dönüştürmek için özel olarak dizayn edilmiş çok kaliteli bir program olan bu yazılım kullanıcılar için ücretsiz sunuluyor. Soft4Boost Document Converter isimli bu program şuan piyasadaki popüler dosya formatlarının tamamını destekliyor.

Yazılım sayesinde başka bilgisayarlarda veya platformlarda hazırlanmış dosyaları herhangi bir bilgisayarda açıp görebilecek veya düzenleyebileceksiniz. Soft4Boost Document Converter programı, bilgisayarınızda bulunan dokümanları diğer doküman formatlarına dönüştürebiliyor.

Programın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış, ayrıca Türkçe dilini destekliyor olması kullanımını bir hayli basit hale getiriyor. Dönüştürülecek dosyayı ve hedef formatı seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey dönüştürme butonuna basmak ve işlemi sonlandırmaktır. Yazılım size önizleme seçeneği sunuyor. bu sayede dönüşüm yapmadan önce istediğiniz gibi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Soft4Boost Document Converter İndirme Linki
http://soft4boost.com/downloads/S4BDocumentConverter.exe

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...
  • Volkan aras:Whatsapp üzerinden yazbilirmisiniz azerbaycandayım...
  • Davut Selek:Lütfen kapatılan Facebook hesabımın tekrar açılmas...
  • Davut Selek:Herkese kapalı olan gereksiz adlı bir sayfamda yas...
  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir