Doküman Dosyalarını Birbirine Çevirme Programı

Doküman Dosyalarını Birbirine Çevirme Programı

Eğer bir ofiste çalışıyorsanız yada sürekli doküman dosyaları kullanıyorsanız. örneğin PDF, DOC, DOCX, RTF, TXT, ODT, HTML, JPEG, TIFF ve bunun gibi daha pek çok popüler dosya formatını birbirine kolayca çevirebilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Soft4Boost Document Converter adlı ücretsiz programla bunu yapmak çok kolay, ofis dokümanı formatı dönüştürme programı olan bu yazılım her türlü belgenin formatını kolayca çevirebiliyor. Programın Türkçe dil desteği olması sayesinde kolayca kullanabileceksiniz.

Genellikle ofis işlerinde çalışanlar ve öğrenciler dokümanlarla çok fazla zaman harcamaktadır. Dosya uzantılarını dönüştürmek için özel olarak dizayn edilmiş çok kaliteli bir program olan bu yazılım kullanıcılar için ücretsiz sunuluyor. Soft4Boost Document Converter isimli bu program şuan piyasadaki popüler dosya formatlarının tamamını destekliyor.

Yazılım sayesinde başka bilgisayarlarda veya platformlarda hazırlanmış dosyaları herhangi bir bilgisayarda açıp görebilecek veya düzenleyebileceksiniz. Soft4Boost Document Converter programı, bilgisayarınızda bulunan dokümanları diğer doküman formatlarına dönüştürebiliyor.

Programın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış, ayrıca Türkçe dilini destekliyor olması kullanımını bir hayli basit hale getiriyor. Dönüştürülecek dosyayı ve hedef formatı seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey dönüştürme butonuna basmak ve işlemi sonlandırmaktır. Yazılım size önizleme seçeneği sunuyor. bu sayede dönüşüm yapmadan önce istediğiniz gibi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Soft4Boost Document Converter İndirme Linki
http://soft4boost.com/downloads/S4BDocumentConverter.exe

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. mutlu yücel dedi ki:

    hemen üyel ol şartı insanda tedirginlik yaratıyor.ya bir vürüs bulaştırırsa vs diye.bu şart olmaksızın devam etme zaman içinde sizlere karşı güven duyulacaktır ki o zaman kendiliğinden üye olurlar.saygılarımla.diyelim bir virüs proğramının parasız deniyorsun ama daha o proğramın takibinden yakanı kurtaramıyrsun.kolay gelsin.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.