Dosya ve Klasör Gizleme Programı

Dosya ve Klasör Gizleme Programı

Ücretsiz ile dosya ve klasörlerinizi hem gizleyebilir şifre ile koruma altına alabilirisiniz. Güvenlir ve hızlı bir yazılım olan WinMend Folder Hidden adlı yazılım ile sabit disk içerisindeki ve taşınabilir depolama aygıtlarınızdaki dosya ve klasörlerinizi gizlemeye yarıyor. Yazılım bu gizleme işlemini şifre ile koruma altına alıyor. Yani şifreyi bilmeyen biri klasörleri görünür yapamaz. Bilgisayarınız her ne kadar size ait olsa da sizin dışınızda birileri de mutlaka kullanır. Ancak size özel kimsenin görmesini istemediğiniz dosyalarınızı şifreli bir şekilde görünmez yapabilirsiniz.

WinMend Folder Hidden Programı

Uygulamayı sisteminize yükledikten sonra ilk defa çalıştırdığınızda en az 6, en fazla 15 karakter içeren bir parola belirlemeniz gerekiyor. Bu parolayı programı daha sonra çalıştırdığınızda girmeniz isteniyor. Parolanızı unutmanız durumunda gizlediğiniz dosyalara erişemeyeceğinizi unutmayın!

Programın Türkçe dil desteği mevcut. Dili değiştirmek için sağ alt kısımdaki “Language” kutucuğuna tıklayın.

Karşınıza gelen listenin son bölümünden Türkçeyi seçin ve “OK” butonunu kullanın.

Herhangi bir dosyayı gizlemek için “Dosya Gizle“, klasör gizlemek için ise “Klasör Gizle” seçeneğine tıklayın ve açılan pencereden gizlemek istediğiniz dosya-klasörü seçin. WinMend Folder Hidden yazılımı gerçekten basit ve güvenilir bir uygulama.

Gizlediğiniz dosyayı görünür duruma getirmek için öncelikle sol kısmındaki kutucuğa tıklayarak seçin ve “Gizleme” butonuna tıklayın. Belirlediğiniz parolayı değiştirmek için “Şifre Değiştir“, daha önce gizlemiş olduğunuz dosya ve klasörleri listeden kaldırmak için “Kaldır” seçeneklerini kullanabilirsiniz.

WinMend Folder Hidden İndirme Linki

http://www.winmend.com/folder-hidden

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
  • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir