Dosyalara ve Programlara Hızlı Erişmek

Dosyalara ve Programlara Hızlı Erişmek

Hızlı dosya açma ve program çalıştırma yazılımı, Launchy adlı ücretsiz program sadece masaüstünüze güzel bir şekil vermesinin yanı sıra aynı zamanda ekstra özellikler de kazandırıyor. Launchy adlı program ile sisteminizdeki programları ve belgeleri masaüstünden kolayca erişebilir ve hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Bu sayede başlat menüsünde ya da klasörlerde zaman kaybetmezsiniz.

Launchy, başlat menüsündeki programlarınızı, belgelerinizi, proje dosyalarınızı ve yer imlerinizi indeksleyen bu küçük yazılım ile başlat menünüzü, masaüstünüzdeki ikonları ve hatta dosya yöneticinizi unutacaksınız. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan yazılım Windows 7, 8, Vista, XP, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Launchy adlı yazılım sadece birkaç tıklama ile bu indekslenen programlara ve dosyalara kolayca ulaşma imkanı veriyor.

Launchy kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır ve başlat menüsü, masaüstü simgeleri ve dosya yöneticinizi elinizin altına getirmektedir. Son sürümü ile tamamen yeniden yapılandırılan bu araç, yeni ve güzel görünümü, tema ve eklenti desteği, basitleştirilmiş seçeneklerinin yanı sıra geliştirilmiş yeni özellikleriyle göze çarpıyor. Launchy, başlangıç menüsünde programlar ve sadece birkaç tuşa basarak belgelerinizi, proje dosyaları, klasörleri ve yer imleri başlatabiliyorsunuz.

Programı çalıştırmak için Alt + Space kısa yol tuşlarını kullanabilirsiniz. Programın arayüzünü sağ tıklayarak açılan menüden istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Launchy İndirme Linki:

http://www.launchy.net

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir