Eski Driver Dosyaları Nasıl Kaldırılır

Eski Driver Dosyaları Nasıl Kaldırılır

Bilgisayarınıza yani bir parçası satın aldığınızda eskisini söküp yenisini takarsınız ancak daha önceden yüklü olan eski donanım malzemenizin driver dosyaları size sorun çıkartabilir. Driver dosyalarınızı manuel bir şekilde kaldırsanız dahi driver dosyalarınızın artıkları bilgisayarınızda kalır ve yeni driverlarınız sorun çıkartır. Bu sorunu aşmak için kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Driver Fusion ile bu sorunu aşabilirsiniz.

Windows yüklü olan sisteminize yeni bir anakart, , TV kartı gibi farklı marka veya model kart taktığınızda, eski driver dosyalarınızı kaldırmanız gerekir. Bilgisayarınızda yapmış olduğunuz donanımsal değişiklerden sonra eski sürücünüze ait driver dosyalarınızı doğru bir şekilde kaldırmamanız sistem performansını etkiler. Driver Fusion sisteminizde detaylı arama yaparak eski donanımınıza ait dirver kalıntılarını düzgün bir şekilde kaldırmanızı sağlar.

Driver Fusion programı olası bir hataya karşı önceki dosyalarınızı yedekliyor. Driver Fusion programı almış olduğunuz yedeği istediğiniz zaman yedekten geri yükleme seçeneği sunuyor. oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan yazılımda taratmak istediğiniz sürücünün üretici firmasını seçiyorsunuz ve aramayı başlatıyorsunuz. Driver Fusion programı size bulduğu tüm artık sürücü dosyalarını listeleyecektir.

Driver Fusion Yazılımını İndirin

http://treexy.com/products/driver-fusion

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar