Esnek Dosya İsimlendirme Uygulaması

Esnek Dosya İsimlendirme Uygulaması

PFrank, sabit diskinizdeki bazı dosyaları belirli kalıplara sadık kalarak tekrar isimlendirmek istiyorsanız PFrank uygulamasından faydalanabilirsiniz. Oldukça esnek bir uygulama olan PFrank’i kullanarak basit ve karmaşık isimlendirme işlemleri yapabilirsiniz. Örneğin dosya isimlerine artan veya azalan sayılar ekleyebilir, uzantılarını değiştirebilir, ön ve arkalarına çeşitli ifadeler ekleyebilirsiniz. PFrank, MP3 ve video dosyalarındaki bilgileri alıp
dosya isimlerinde kullanma yeteneğine de sahiptir.

PFrank İle Dosyalar Nasıl İsimlendirilir


PFrank, Peter’s Flexible RenAmiNg Kit kelimelerinin kısaltmasıdır. Bu yazılım Windows işletim sistemlerinde çalışan bir Freeware yani ücretsiz Professional dosya / klasör yeniden adlandırma programıdır. Bu araçla müziklerinizi, resim, videolarınızı veya diğer dosya türlerini kolayca organize edebilirsiniz. PFrank öncelikle Yeniden Adlandırma için tasarlanmış olmasına rağmen aşağıdaki özelliklere de sahiptir:

JPEG Yorum Editörü. Toplu yorum düzenleme yeteneklerine sahiptir. JPEG veya MP3 dosyalarının yorum etiketlerini ekleme / değiştirme için kullanılabilir. Son derece optimize edilmiş bir veri girişi şeması, manuel düzenleme sırasında hızlı verimli değişiklikler sağlar. Artık, JPEG dosyalarınıza veya MP3 dosyalarınıza yorum etiketleri yazmak her zamankinden daha kolay.

Dosya Özellikleri Değiştirici: Son değiştirilenler, tarihler, salt okunur veya diğer dosya özniteliklerini hızlı bir şekilde değiştirmek için kullanılabilir.

PFrank Programı İndirme Linki
http://www3.telus.net/pfrank/PFrankDownload.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.