Film Koleksiyonu Yönetme Programı

Film Koleksiyonu Yönetme Programı

Ücretsiz film arşivleme programı, Bedava fil arşivi yönetme yazılımı indir. Geniş bir film koleksiyonuna sahipseniz yada yapmayı düşünüyorsanız filmlerinizi belli bir zaman sonra düzenli bir şekilde kayıt altında tutma, listeleme, arşivleme ihtiyacı duyarsınız. Çünkü filmlere hemen ulaşmak yada ön izleme yapmak gerekmektedir. Yazılım olmadan bir hayli vakit kaybedebilirsiniz. Bunun için GrieeX adlı ücretsiz bir Film arşivi programını kullanacağız. Başarılı arayüzü sayesinde kolayca kullanabileceksiniz çünkü yazılımın Türkçe dil desteği de bulunuyor.

GrieeX Programının Özellikleri

Yazılımın veritabanına eklediğiniz filmlerin çıkış tarihi, süre, yönetmen, yorumlar, değerlendirme, senarist, ülke ve fotoğrafları IMDD üzerinden indiriyor. Amazon ve Google Images gibi kaynaklardan filmlerin yüksek çözünürlüklü posterleri de veritabanına eklenebiliyor. MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 gibi popüler video dosya türlerini destekleyen yazılım GrieeX Import aracı ile DivXTurk, PivX, DivxARC, Ali My Movies, eXtreme Movie Manager gibi yazılımlardaki kayıtlı film bilgilerini de bünyesine dahil edebiliyor. Veritabanındaki tüm bilgileri Excel formatında kaydederek yedekleme ve gerektiğinde bu yedeği tekrar geri yükleme olanağınız bulunuyor. Kümülatif güncelleme modülü ile veritabanındaki filmlerin güncellenmiş bilgilerini yenileme şansı tanınıyor.

Programı sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için .NET Framework 3.5 kütüphanesinin sisteminizde kurulu olması gerekmektedir.

NET Framework 3.5 İndirme Linki

http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=21

GrieeX Movie Arşiv Programı İndir

http://www.griee.com/Downloads/GrieeX.rar

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Şükrü:Copra. Aslan5534@gmail.com hesabı kimin...
  • evin:merhba benim hp bilgisayarım var ve wifi ye bağlan...
  • Recep:admin çok teşekkür ederim. Youtube'da nasıl yapıld...
  • Yavuz:Facebook nasıl geri alırım, e posta ve telefonum ...
  • Bedirhan:Abi valla oldu.Teşekkürler.Bataryayı ve jarz kablo...
  • Şahin:Gizemlimabed@windowslive.com silindi geri alabilir...
  • Zeynep:Benim hesabımıda açarmısınız? lütfen :(...
  • ali:arkadaşlar ibrahim202589@gmail.com adrsei kimi...