Film Koleksiyonu Yönetme Programı

Film Koleksiyonu Yönetme Programı

Ücretsiz film arşivleme programı, Bedava fil arşivi yönetme yazılımı indir. Geniş bir film koleksiyonuna sahipseniz yada yapmayı düşünüyorsanız filmlerinizi belli bir zaman sonra düzenli bir şekilde kayıt altında tutma, listeleme, arşivleme ihtiyacı duyarsınız. Çünkü filmlere hemen ulaşmak yada ön izleme yapmak gerekmektedir. Yazılım olmadan bir hayli vakit kaybedebilirsiniz. Bunun için GrieeX adlı ücretsiz bir Film arşivi programını kullanacağız. Başarılı arayüzü sayesinde kolayca kullanabileceksiniz çünkü yazılımın Türkçe dil desteği de bulunuyor.

GrieeX Programının Özellikleri

Yazılımın veritabanına eklediğiniz filmlerin çıkış tarihi, süre, yönetmen, yorumlar, değerlendirme, senarist, ülke ve fotoğrafları IMDD üzerinden indiriyor. Amazon ve Google Images gibi kaynaklardan filmlerin yüksek çözünürlüklü posterleri de veritabanına eklenebiliyor. MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 gibi popüler video dosya türlerini destekleyen yazılım GrieeX Import aracı ile DivXTurk, PivX, DivxARC, Ali My Movies, eXtreme Movie Manager gibi yazılımlardaki kayıtlı film bilgilerini de bünyesine dahil edebiliyor. Veritabanındaki tüm bilgileri Excel formatında kaydederek yedekleme ve gerektiğinde bu yedeği tekrar geri yükleme olanağınız bulunuyor. Kümülatif güncelleme modülü ile veritabanındaki filmlerin güncellenmiş bilgilerini yenileme şansı tanınıyor.

Programı sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için .NET Framework 3.5 kütüphanesinin sisteminizde kurulu olması gerekmektedir.

NET Framework 3.5 İndirme Linki

http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=21

GrieeX Movie Arşiv Programı İndir

http://www.griee.com/Downloads/GrieeX.rar

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (Yorum Yok)

  1. efe dedi ki:

    bazı filmleri otomatik almıyor. diyelim 300 filminiz var. 280 tane almış. e hangi 20 yi almadı, işin yoksa uzun uzun uğraş. ama en baştan başlayacaksanız olabilir. 1 film sonra 1 tane daha.. vs.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar