Free Antivirus Programı İndir

Free Antivirus Programı İndir

UnThreat adlı bu ücretsiz antivirüs programı ev ve ofis kullanıcıları için tam bir koruma vaat ediyor. UnThreat ücretsiz antivirüs programı, State-of-the-art Anti-Virus koruyucu, Anti-Spyware koruması, e-Posta güvenliği, komut tarayıcı ve engelleyici, , ActiveX koruması, Windows başlangıç ve oturum açma güvenliği, Kayıt Defteri tarayıcısı ile sisteminizi zararlı yazılımlardan korur ve sisteminizin yavaşlamasına engel olur. Windows 7, Windows Server 2008, Windows Vista+ (All flavors), Windows Server 2003, Windows XP SP1, SP2, SP3, Windows 2000 SP4 RollUp işletim sistemlerinde çalışan program 512 MB RAM bellek ve en az 100MB disk alanı gerekmektedir.

UnThreat programının özellikleri arasında;

Antivirüs Koruması: anlık güncellemeler ile sisteminizi yeni çıkan virüsler, trojanlar, solucanlar ve diğer şüpheli veya bilinmeyen tehditleri, tarar, tespit eder ve kaldırır.

Antispyware Koruması: Anti-spyware bileşenini hassas bilgileri toplamak ve çalmak için bulaşabilecek zararlı yazılımları algılar ve bilgisayarınıza kurulumunu önleyerek casus yazılımları engeller. Kimlik hırsızlığına karşı korunur, yetkisiz kişilerin kişisel verilerinizi, şifrelerinizi, kullanıcı adları, kredi kartı veya banka hesap detaylarııza ulaşmasını engellersiniz.

E-posta Koruması: E-posta koruması bileşeni virüs ve tehditlere karşı gelen ve giden tüm e-postalarınızı tarar.

Aktif Koruma: Bu bileşeni aktive ettikten sonra bilgisayarınızın içerisindeki dosyalarınızın ve şüpheli faaliyetlere karşı sizi uyarır.

Güncelleme Yöneticisi: Güncelleme bileşeni, düzenli olarak en son virüs ve diğer kötü amaçlı yazılım tanımları yükler. Güncelleştirme ayrıca elle kullanıcı tarafından da yüklenebilir.

Unthreat Antivirus İndir

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Şükrü:Copra. Aslan5534@gmail.com hesabı kimin...
  • evin:merhba benim hp bilgisayarım var ve wifi ye bağlan...
  • Recep:admin çok teşekkür ederim. Youtube'da nasıl yapıld...
  • Yavuz:Facebook nasıl geri alırım, e posta ve telefonum ...
  • Bedirhan:Abi valla oldu.Teşekkürler.Bataryayı ve jarz kablo...
  • Şahin:Gizemlimabed@windowslive.com silindi geri alabilir...
  • Zeynep:Benim hesabımıda açarmısınız? lütfen :(...
  • ali:arkadaşlar ibrahim202589@gmail.com adrsei kimi...