Gereksiz Dosyaları Temizleme Yazılımı – Xleaner

Gereksiz Dosyaları Temizleme Yazılımı – Xleaner

Gereksiz artık dosyaları silme programı Xleaner ile kolayca yapabilirsiniz. Xleaner kullanıcıların basit bir şekilde kendi bilgisayarlarını gereksiz dosyalardan temizlemeleri için geliştirilmiş oldukça başarılı bir yazılımdır. Xleaner programı ücretsizdir. Xleaner ile internet geçmişiniz, çerezleri, önbellekleri, tarayıcınızın otomatik tamamlama belleğini, temp klasörlerini, arama geçmişini, web tarama sonuçlarını ve sabit diskinizde yer kaplayan gereksiz tüm dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

Xleaner

Xleaner programının sabit diskte kuruluma ihtiyaç duyan ve taşınabilir olmak üzere iki farklı sürümü mevcut. Geliştiricinin internet sitesinden ücretsiz üye olunduğunda programın genişletilmiş versiyonu da indirilebiliyor. Genişletilmiş versiyon tüm eklentileri içeriyor ve bu sürüme çeşitli eklentiler ayrı ayrı yüklenebiliyor. Eğer yazılımın standart versiyonunu kullanmak istiyorsanız kısıtlı seçenek ve özelliklerden faydalanabileceğinizi unutmayın. Standart versiyonda Internet Explorer ve Windows’un geçici dosya konumları temizlenirken diğer popüler web tarayıcıları ve programlar desteklenmiyor.

Yazılımdaki güvenli silme seçeneğine ulaşmak için “Options” ve ardından “Security” seçeneklerine tıklayın. Seçeneklere göz attığınızda bazı dizinler, web tarayıcıları ve Microsoft Office paketi için temizleme seçeneklerinin varsayılan olarak etkinleştirilmediğini göreceksiniz, bu seçenekleri etkinleştirmenizi öneriyoruz. Xleaner programının arayüzünü biraz karmaşık bulduğumuzu belirtelim.

Xleaner İndirme Linki

http://mirinsoft.com/index.php/download/viewcategory/3-xleaner-setup-portable

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar