Görev Çubuğu Gizleme Programı İndir

Görev Çubuğu Gizleme Programı İndir

Taskbar Hide adlı yazılım ile görev çubuğunuzu gizlemek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Program bilgisayarınızdaki pencereleri düzenleme imkanı sunuyor. Bu küçük yardımcı program Taskbar Hide, bir kısayol tuşu ile program pencerelerini tamamen gizleyebilen ya da simge durumuna küçülttüğünüzde programları, görev çubuğu yerine sistem bildirim alanına yerleştirebilen bir gizleme aracıdır. Program aynı zamanda istediğiniz herhangi bir pencerenin simge ve başlığını değiştirebileceğiniz gibi yazılım birde herhangi bir uygulama yada pencereyi en üstte tutmayı sağlayabilirsiniz. Taskbar Hide ile gerçekleştirebileceğiniz diğer işlemler arasında görev çubuğunu gizleme imkanına sahipsiniz. Başlat düğmesini gizleme, sistem bildirim alanını gizleme, tüm pencereleri aynı anda simge durumuna küçültme ve eski hallerine döndürme gibi işlemler uygulayabiliyorsunuz.

TaskBar Hider sizlere tek tıklamayla açık olan bütün pencereleri gizleme imkanı veriyor. İş yerinde veya evde bilgisayarda çalışırken bazen başkaları odaya girdiğinde açık pencerelerin hepsini birden hızlı bir şekilde kapatmamız gerekebilir. TaskBar Hider böyle zor durumlarda tek tuşa basarak kolayca tüm açık pencereleri tamamen saklar ve görünmez yapar. Aniden bütün açılmış olan pencerelerin tamamı gözden kaybolur.

taskbar-hider

Yazılımı çalıştırdığınızda tüm açık pencereleri kapatmak için kısayol tuşu Windows + X atanmıştır. Klavyeden Windows ve X tuşlarına aynı anda basmanız yeterlidir. Fakat siz isterseniz ayarlara girerek kısayol tuşunu kendi isteğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz. İkinci kez Windows ve X tuşuna bastığınızda ise gizlenen bütün pencereler tekrar geri gelir.

Taskbar Hide İndirme Linki

http://www.itsamples.com/downloads/taskbar-hider.zip

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayşenur:hiç bir işime yaramadı youtube bu sekilde değilki ...
  • Servet:Merhaba; Ben sam broadcaster pro kullanıcısıyım ...
  • Yaşsr özalp:Bir canon kullanıcısı olduğum için ekmolsrak alfıp...
  • ceren defne:ya ben oyuna girmrk istiyorum google dan ama diyo ...
  • Ali Kemal:Merhabalar Cevabiniz icin tesekkurler sadece ram 2...
  • Recep sevinç:İyi geceler benim not 8 red mi suya düştü ne yap...
  • Hüseyin Özel:Kisisel hesabımi facebook kapattı bilmeyerek yanl...
  • Berna:BEN HTTPS OLARAK KULLANIYORUM SİTEMİ. YANİ GUVENLI...