Hızlı Video Kesme Programı İndir

Hızlı Video Kesme Programı İndir

Kolay video kesme ve düzenleme programı TMPGEnc ile tanışın. Yazılım kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Elinizde film, klip yada herhangi bir videodan istediğiniz bölümünü kesip almak istiyorsanız. Bu yazılım tam size göredir. Kestiğiniz videoyu YouTube gibi video sitelerine yükleyebilir, sosyal ağlarda dolaşıma sokabilirsiniz. Eğer isterseniz elinizdeki videonun formatını da değiştirebilirsiniz. AVi, Dv, MPG, Mpeg1, Mpeg2, WMV, MP3, WAV, WMA gibi popüler video ve ses formatlarını desteklemektedir.

TMPGEnc Video Düzenleme Programı

Yazılım pratik ve hızlı olması nedeni ile profesyonel kullanıcılar dahi tercih edebilir. Kaliteli bir yazılım olması kolay kullanım sunması yeni başlayan bilgisayar kullanıcılarını olduköça memnun edecektir. TMPGEnc videolarınıza Bitrate, Çerceve oranlarını ayarlama gibi birçok özelliğinin yanında basit kesme, birleştirme ve bölme işlemlerini hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Teknik sihirbazı sayesinde kolayca videolar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz videolarınızı çeşitli formatlarda kaydedebilirsiniz.AC-3 plug-in`i sayesinde videolarınıza AC-3 audio ekleyebilir böylece ses kalitesini artırabilirsiniz. MPEG-1 MPEG-2 formatları arasında yüksek kalitede dönüştürme yapabilirsiniz. Beraberinde gelen efektler sayesinde videolarınız arasında yumuşak geçişler ekleyebiliriniz. Filtreleme özelliği ile videolarınız üzerinde görüntü ayarları yapma imkanı veriyor.

TMPGEnc İndirme Linki

http://download1.pegasys-inc.com/download_files/TMPGEnc-2.525.64.184-EN.zip

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kral çocuk:Flash bellek,oyun konsolu,web kamerası,mikrofon bu...
  • Arif:1. Adım işe yaradı çok teşekkürler....
  • Engin demir:Benim kendi şahsi hesabım kapandı lütfen rica ediy...
  • Yusuf:Peki powerpoint slayt gösterisi şeklinde hazırlanm...
  • Elif:Hala uğraşıyor musunuz ben kendi isteğimle facemi ...
  • Ahmet:*351*1111# yazın ardından arama tuşuna basın böyle...
  • Said:Taşınabilir HDD içerisinde flac müzik arşivim var....
  • Harun:Admin bilgisayari baglayip klavyeyi telden kullani...