İco Formatına Çevirme Programı

İco Formatına Çevirme Programı

Elinizde olan veya internette bulduğunuz resimleri ikon yani .ico uzantılı dosya formatına dönüştürebilirsiniz. Geniş bir dosya formatını destekleyen program PNG, JPG, JPEG, BMP, TIF, TIFF, GIF dosyalarını ICO formatına çevirmektedir. Tüm Windows işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan program tamamen ücretsiz ve çok basit bir kullanıma sahip olduğundan kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Bilgisayarınızdaki program ve klasörlerin ikonlarını değiştirmek veya web sitelerinizde kullanmak için beğendiğiniz resimleri kolayca .ico formatına çevirebilirsiniz.

x2ico adlı yazılım kurulum gerektirmiyor bu nedenden dolayı flaş belleğinizde gezdirebilirsiniz. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan program PNG, JPG, JPEG, BMP, TIF, TIFF, GIF dosya formatlarını desteklemektedir. Programın bir diğer güzel özelliği ise .ico formatına dönüştürürken dosyasının çözünürlüğünü ayarlamanıza izin veriyor olmasıdır. Desteklenen çözünürlükler 16×16’dan 256×256’ya kadar çözünürlük desteği sunuyor.

x2ico programını çalıştırıyorsunuz ve dönüştürmek istediğiniz resmi programın üzerine sürüklüyorsunuz program otomatik olarak .ico formatına ICONS klasörünün içerisine dönüştürüyor. İkonların kaydedileceği yeri options menüsünden ayarlayabilirsiniz.

x2ico programının indirme linki: http://heilnizar.deviantart.com/art/x2ico-Image-to-ico-converter-315650481

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Nevin:ceyizcigelin@gmail.com kime ayit...
  • ömer:blog devretmek isteyen bana verebilir...
  • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
  • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir