İnternet Hızını Yavaşlatan Programları Tespit Etme

İnternet Hızını Yavaşlatan Programları Tespit Etme

İnterneti yavaşlatan yazılımları hangileri, internet hızını yavaşlatan programlar nasıl bulunur, bilgisayarın hangileri? Bilgisayarınızda ki yazılımların internetinizin bant genişliğini kullanmalarını engellemek mümkün, internet ağının giderek genişlemesi nedeni ile kendi kendini otomatik olarak güncelleyen ve kullanıdan habersiz bir şekilde internete bağlanan yazılımları bulabilirsiniz. Bazı yazılımlar neredeyse tüm bant genişliğini çekerler ve internete girmenize engel olurlar. İşin kötü tarafı ise bu kesinti çok uzun vakit aldığından internet erişiminiz kısıtlanmış olur.

NetBalancer istenen yazılıma veya indirme yöneticinize istediğiniz hız limitini atamanızı sağlıyor. Program ile gerekli ayarları yaptıktan sonra kontrolünüz dışında hiçbir program internet hızınızı yavaşlatamaz. Özellikle bir indirme yaptığınızda web sayfalarını gezmeniz çok yavaş bazen de imkansız hale gelir. İşte böyle bir durumda NetBalancer ile indirme yaptığınız dosyanın hızında kısıtlama yaparak internette gezinmenize engel olmasını durdurabilirsiniz.

NetBalancer internet trafiği düzenleme ve ağ dengeleme programıdır. Bilgisayarınızdaki yazılım güncellemelerine ve processeslere istediğiniz önceliği atayabilirsiniz. NetBalancer programı ile download/upload (indirme/yükleme) önceliğini programlara göre belirleyebileceğiniz gibi ağ trafiğinizi de izleyebilirsiniz. NetBalancer programı sayesinde, Programlara yüksek, alçak ve normal gibi öncelikler verebilir, internet trafiğini bloklayabilir veya belirli bir limit atayabilirsiniz.

NetBalancer Programı İndir

http://www.seriousbit.com/netbalancer

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. emir dedi ki:

  bu sayede 10mb netin nereye gittiğini öğrenicem ve virüsü bulucam allah razı olsun

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Ali Kemal:Merhabalar Cevabiniz icin tesekkurler sadece ram 2...
 • Recep sevinç:İyi geceler benim not 8 red mi suya düştü ne yap...
 • Hüseyin Özel:Kisisel hesabımi facebook kapattı bilmeyerek yanl...
 • Berna:BEN HTTPS OLARAK KULLANIYORUM SİTEMİ. YANİ GUVENLI...
 • Oğuzhan YILMAZ:Merhabalar bu uygulama hangi dil ile yazılmıştır ?...
 • admin:merhaba, dell inspiron 1525 laptopta widi desteği ...
 • Mevlüt:Benim e devlet sayfasını açmıyor diğerleri açık...
 • YUSUF:keşke anlayan biri, buna bir türkçe dil yaması olu...