İnternet Üzerinden Güvenlik Kameralarını İzleme ve Kayıt Yapma Programı

İnternet Üzerinden Güvenlik Kameralarını İzleme ve Kayıt Yapma Programı

Ücretsiz güvenlik kamerası izleme programı . Güvenlik kamerası görüntülerini kayıt etme programı yükle, QuickCam adlı ücretsiz güvenlik kamerası görüntülerini kaydedebilen ve online olarak izleme imkanı vermektedir. Uzaktan işyerinizi veya evinizi izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz yeri göremediğiniz zamanlarda güvenlik kameraları devreye girer ve uzak mesafeden de olsa arada atmak isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra görüntüleri kayıt altına alıp daha sonrada izleyebilirsiniz.

QuickCam Ücretsiz Görüntülerini İzleme ve kaydetme

QuickCam adlı yazılım ile, sık sık güvenlik kameralarını takip etmek ve kayıt yapmak zorunda kalıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Çok basit kullanılır bir arayüze sahip olan program, bir yandan kameralarınızı takip ederken bir yandan da kameraların yayınını internet üzerinden kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Hem küçük iş yerleri hem de kişisel ev kullanımları için denenebilecek olan uygulama, böylece video kameranızı sizin veya başkalarının takip etmesine olanak tanıyor.
quickcam
QuickCam hareket algılamaya dayalı güvenlik uygulamasıdır. Hareket algılamayı full frame sıkıştırılmamış veya sizlere çeşitli seçenekler sunar. Hareket algılama, belirli bir alanı dışında hareket görmezden yapılandırılabilir ve aynı zamanda algılama alanı içinde aşırı hareket görmeden ayarlanabilir. Otomatik olarak belirli gün aralıklarla çekilen video dosyalarını silebilirsiniz. Program sadece kamerayı yayınlamakla kalmıyor, aynı zamanda videoda herhangi bir şekilde hareket yakalandığında hemen hareket edilen anları kayıt altına alabiliyor. Böylece ark niyetli kişilere karşı kendinizi koruyabilirsiniz.

QuickCam, videoları parlaklık, kontrast ve diğer görüntü ayarlarını da değiştirebilen uygulama, bu sayede daha kaliteli ve net görüntüler elde edebilmenize olanak tanıyor. Tabii ki internet üzerinden yapılan video yayınını belirlediğiniz kişilere açabiliyor ve böylece sadece paylaştığınız kişilerin görüntüleyebilmesine imkan tanıyabiliyorsunuz. Tüm Windows sürümleriyle uyumlu olan yazılımı kolayca kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.

QuickCam İndirme Linki
http://www.vwlowen.co.uk/files/quickcam14.zip

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar