İnternetten En Hızlı Dosya İndiren Program Hangisi

İnternetten En Hızlı Dosya İndiren Program Hangisi

İnternette en hızlı indirici program hangisi? Hızlı video indirme programı, en yüksek hızda dosyaları nasıl indirebilirim? İnternet hızınız ne kadar hızlı olsa da ekstra bir program kullanmadan maksimum hızı kullanma imkanından yararlanamazsınız. Ülkemizde de internet hızı dünyayla yarışacak kadar olmasa da belli bir yol kat etti, tabi bu hızdan da maksimum yönde yararlanabilmek size kalıyor.

İnternet Download Manager (IDMAN) Tanıtımı

Günümüzde tüm verilere artık internet üzerinden ulaşabiliyoruz. Dosyalar, programlar filmler, çişitli videolar, müzikler ve daha pek çok veriye ulaşabilirsiniz. Fakat artık internetteki video ve ses dosyalarının kalitesi oldukça yüksek, bununla birlikte boyutları da yükselmiş oldu. Programlar eskisi gibi tek bir işlem yapmak yerinde birden fazla işlem yapabilen daha profesyonel yazılımlar haline dönüşmeye başladı. Buda tabi ki boyutunu etkiledi. Boyutları arttı. Tüm bunların yanı sıra oyun tutkunlarının internetten indirdiği oyunların da görsel kalitesi ve özellikleri gelişince oyunlarda artık 10 GB üzeri olmaya başladı.

Sonuç olarak bu boyutlara sahip dosyaları mevcut internet hızınızla indirmek çok uzun vakit alacaktır. internette hız neredeyse en önemli unsurlardan biridir. İnternette dosya indirirken beklemek istemiyorsanız IDMAN olarak bilinen İnternet Download Manager adlı programı yüklemelisiniz.

Programı yüklediğiniz zaman internet tarayıcınıza da entegre olabilecek şekilde eklentiler yüklemiş olursunuz. Böylece örneğin bir sitede video izlediğinizde yada bir indirme (Download) butonuna tıkladığınızda program otomatik olarak devreye girer ve dosyayı internet hızınızın size sunduğu maksimum hızda indirme yapabilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği olması ve basit bir arayüze sahip olması yazılımı oldukça kolay hale getiriyor. Yazılımın nasıl kullanıldığını ve indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz;

İnternet Download Manager Nasıl Kullanılır

 

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar