İp Adresi – Proxy Gizleme Programları

İp Adresi – Proxy Gizleme Programları

İp numarası bilgisayarınızın kimliği diyebiliriz. İnternette hiçbir iz bırakmadan gezinmenin yanı sıra bilgisayarınıza yapılabilecek olası bir hacker saldırısının da ip numaranızı gizleyerek önüne geçebilirsiniz. Ancak ip numaranızı gizlemenin size avantajları olduğu gibi dezavantajlarda oluşturabilir ip numarası ile kimlik belirleyen bazı uygulamaları çalıştıramayabilirsiniz tabi ki bunun kolay bir yolu var programınızı durdurarak uygulamalarınızı kullanabilirsiniz.

Free Hide IP adlı ücretsiz uygulama ile Firefox ve Opera tarayıcıların kullanıcıları, IP adreslerini kolayca saklayabilir. İnternet üzerinde bazı hizmetler çeşitli ülkelerin kullanımıyla sınırlandırılıyor. Örneğin Amerikan Pandora gibi hizmetler, yabancı IP’ler üzerinden erişime kapalı. Ancak Proxy kullanarak erişmek mümkün. Bu ücretsiz Amerika kökenli proxy uygulaması sayesinde gerçek IP adresinizi saklayabilirsiniz. Böylece internette anonim bir şekilde gezebilirsiniz. Veri toplayıcılardan korunmak için oldukça kullanışlı.

Download: Free Hide IP

NG Hide IP programı kullanarak internette iz bırakmadan sörf yapabilirsiniz. programının kullanımı son derece basittir. Oldukça basit bir arayüze sahip olan NG Hide IP, programını bedava kurduktan sonra sağ altta ikonu çıkacak ve ipinizi belli aralıklarla değiştirerek rahat bir şekilde güvenle sörf yapabilmenizi sağlayacaktır. Windows 7/Vista/XP/2000/98 ve Server sürümleri, 32 ve 64 bit işletim sistemi uyumludur. IP adresinizi gizleyerek bilgisayarınızı hacker saldırılarına karşı güvende tutabilirsiniz.

Download: NG Hide IP

ProxyWay Windows 7 için hazırlanmış olan ProxyWay IP ve Proxy listenizi değiştirebilir istediğiniz gibi listeleyebilirsiniz. Program ücretlidir 15 günlük kullanım süresi bulunuyor. üzerinde bulunan ve kullanılmayan proxy’leri otomatik olarak sizin IP adresinizle değiştirerek gizliliğinizi maksimum seviyeye çıkaran Proxy Way her nerede olursanız olur sizi asla deşifre etmez ve gizliliğinizi an ve an korur.

Download: ProxyWay

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. ahmt dedi ki:

  bu acer laptop allah belasını versın aspıre 6930

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
 • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
 • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
 • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
 • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
 • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
 • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
 • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir