seo dersleri

iPad’den iPad’e Veri Transferi Yapmak

iPad’den iPad’e Veri Transferi Yapmak

’den ’e aktarma nasıl yapılır? İOS işletim sistemine sahip olan tablet PC ile veri alışverişi yapabilirsiniz. Dosya, müzik, film, video, fotoğraf ve uygulamalarınızı kolayca başka bir ’e aktarabilirsiniz. Örneğin eski eski bir ’den yeni bir Tablete tüm verilerinizi kolayca taşıyabilirsiniz. Birazdan anlatacağımız yöntem ile yapmış olduğunuz ayarları dahi taşımak mümkün, bunun için Apple’nin geliştirmiş olduğu iTunes adlı programı kullanacağız. veri transferi yapmak için yapmanız gerekenler şu şekilde…
iTunes ile iPad Veri Transferi Nasıl Yapılır

Bu yöntemi kısaca özetleyecek olursak; verileri taşımak istediğiniz iPad’inizdeki verileri yedekleyeceğiz ve yeni iPad’inizden ise yedek yükleme yapacağız. Böylece tüm verileriniz bir iPad’den diğerine taşınmış oluyor.

Verileri Taşınacak iPad’de Yapılması Gerekenler

iTunes programını çalıştırın ve bilgisayara ilk olarak verilerini taşıyacağınız iPad tabletinizi takınız. iTunes’un kenar çubuğunda iPad sağ tıklayın ve Back Up seçeneğine tıklayınız. Yedeklemenin bitmesinden sonra diğer iPad’i bilgisayarınıza takıyorsunuz.

Yeni iPad’e Yapılması Gerekenler

Verileri taşıyacağınız iPad’i bilgisayarınıza takıyorsunuz ve Set Up iPad ekranında Restore from iTunes Backup seçiyorsunuz. Daha sonra Next düğmesine dokunun ve iTunes içinde geri yükleme menüsünden en son yedeklemeyi seçiyorsunuz. Continue tıklayın ve iTunes üzerinden restore geri yükleme işleminin gerçekleşmesine izin verin ve aktarımın bitmesini bekleyiniz.

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner