İstediğiniz Ekranı En Üstte Tutma Programı

İstediğiniz Ekranı En Üstte Tutma Programı

İstediğiniz pencereleri üstte tutabilirsiniz. Bazı programlar ile birlikte gelen “always on top” her zaman üstte tut özelliğini artık bu küçük program ile tüm program ve pencerelere uygulayabilirsiniz. Window On Top adlı yazılım özellikle en üstte durmasını istediğiniz pencereyi hep en üstte tutuyor. Özellikle benim gibi bir yandan internet sayfalarınız açık bir yandan da kodlamalarla uğraşıyorsanız özellikle bazı demo ekranının hiç kaybolmasını istemezsiniz. İşte böyle bir durumda Window On Top adlı yazılım imdadınıza yetişiyor.

Window On Top adlı yazılım ile ilgili pencereyi daima en üstte tutabilirsiniz. Yazılımın bir GUI’si yani Arayüzü bulunmuyor. Oldukça basit bir kullanımı vardır ve sisteminizi kesinlikle yormaz. Size herhangi bir rahatsızlık vermeden görev çubuğunda sessiz sedasız çalışır. Program herhangi bir klasörü, dosyayı, editörü, programı, internet sayfasını veya medya oynatıcısını en üstte tutmak istediğinizde anında devreye giriyor.

Programın güzel bir özelliği de Portabele oluşudur yani herhangi bir kurulum gerektirmez. Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP (32 bit / 64 bit) sürümlerinde çalışır.

Window On Top Nasıl Kullanılır

Window On Top yazılımını kullanmak oldukça kolaydır. Programı çalıştırın ve en üstte olmasını istediğiniz pencereyi seçip Ctrl + T tuşlarına aynı anda basıyorsunuz. İstediğiniz pencere en üstte duracaktır. Eğer bir kez daha Ctrl + T tuşuna basarsanız yaptığınız işlemi sonlandırmış olursunuz. Program saat ikonunun orada yer alır. İlgili resimde görebilirsiniz.

Window On Top yazılımının ayarlarına ulaşmak istiyorsanız simgesinin üzerine gelip sağ tıklıyorsunuz açılan menüden:

Suspend Hotkeys: Seçilen pencereyi daima üstte tutmak için kullanılan klavye kısayollarını iptal etmek içindir.

Pause Script: Scripti geçici olarak durdurur.

Window On Top İndirme Linki

http://www.compzets.com/view-upload.php?id=702&action=view

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.