Kaspersky Rescue Disk ile Sistem Kurtarma Diski Oluşturma

Kaspersky Rescue Disk ile Sistem Kurtarma Diski Oluşturma

Kaspersky Rescue Disk sistem kurtarma, Kaspersky Rescue Disk ile virüs ve casus yazılımlardan kurtulma. Windows işletim sistemine virüs, Malware gibi casus yazılımlar bilgisayarlara bulaştığında artık sistem açılamaz hale gelir ve size işlem yaptırmaz hale gelir. İşte bu tür bir durumda Kaspersky Rescue Disk imdadınıza yetişiyor ve sisteminizi kurtarıyorsunuz. Bilgisayarı açtığınızda Windows işletim sistemi devreye girmeden devreye oluşturduğunuz disk giriyor ve sisteminizi temizlemeye başlıyor. Kaspersky Rescue Disk üzerinden Linux destekli sistem virüsler aktif olmadan tarama yapıyor.

Kaspersky Rescue Disk Programının Özellikleri

480 MB boş sabit disk alanı
CD / DVD-ROM
İnternet bağlantısı
Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Günümüzde internet bağlantısı nedeni ile virüsler hızla yayılmakta ve sistemleri ele geçirmektedir. Kaliteli Antivirüsler ne kadar sisteme sızdırma yaptırmasa da yeni yöntemler ve açıklar nedeni ile bulaşmaya devam ediyor. Sisteminiz virüsler tarafından işgale uğradığında Kaspersky Lab. tarafından geliştirilen ve linux tabanlı Kaspersky Rescue Disk ile bu casus yazılımları temizleyebilirsiniz.

Kaspersky Rescue Disk için İhtiyaçlarınız

Eğer bir CD üzerine yazdırıp kullanacaksanız boş bir CD ve CD yazma programı

USB bellek üzerinden kullanacaksanız 2GB boş bir bellek ve şurada adnlattığımız program: Sistem Kurtarma USB Disk Oluşturma

Son olarak Kaspersky Rescue Disk yazılımı

Kaspersky Rescue Disk İndir

https://support.kaspersky.com/viruses/rescuedisk

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.