Kayıt Defteri’ni Temizleyerek Bilgisayar Hızlandırma

Kayıt Defteri’ni Temizleyerek Bilgisayar Hızlandırma

Ücretsiz temizleme programı, sistem temizleme aracı indir. ’nin en büyük avantajı yapılacak işlemler için beraberinde herhangi bir yazılım indirme zorunluluğu getirmemesi. Bilgisayarınızın özelliklerini kolayca ve hızlı şekilde değiştirebiliyorsunuz, ancak ’nin sisteminizin en fazla artık içeren parçası olduğu da bir gerçek. Sisteme yüklediğiniz her program ve ’ta yaptığınız tüm değişiklikler ’nde iz bırakıyor. Zaman geçtikçe kirleniyor ve PC’niz hissedilir şekilde yavaşlıyor, ’ni temizleyerek performans ve kararlılığı artırabiliyorsunuz.

Wise Registry Cleaner Kayıt Defteri Temizleme

Kayıt Defteri’ni temizlemek için maalesef bir programa ihtiyacınız var. Kayıt Defteri’nde hiçbir işleve sahip değilmiş gibi görünen dosyaları elle kaldırmamanızı öneriyoruz, sistem geri yükleme noktası oluştursanız dahi rastgele değişiklikler yapmayın. Ücretsiz Wise Registry Cleaner aracı Kayıt Defteri’ne zarar vermeden artıkları temizlemek için özelleştirilen bir çözüm. Yazılım Kayıt Defteri’ni hızlı şekilde tarıyor ve eski, yanlış, geçici öğeleri tespit edip çeşitli öneriler sunarak anahtar, veri ve diğer dosyaları tek tıkla kaldırma olanağı sunuyor. Ayrıca Kayıt Defteri’ni otomatik olarak yedekliyor, ancak biz yine de bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı öneriyoruz.

Yazılım ile sisteminizi taradıktan sonra tüm bu sorunlarınızdan tek bir seferde kolayca kurtulmuş olacaksınız. Ancak bazı problemleri tek seferde çözmek mümkün değildir. Bu nedenle tarama işlemini ve sorunlarını çözme işlemlerini birden fazla kez tekrarlamak gerekiyor. Kayıt defteri üzerinde yer alan gereksiz anahtarları silmek bilgisayarınızın performansını arttırmak için bilinen çözümler arasında yer alsa da Wise Registry Cleaner Free bunun dışında kullanıcılara sistemlerini optimize etmeleri için farklı araçlarda sunmaktadır. Sistem performansını arttırmak için kullanılabilecek araçlar arasında ön sıralarda yer alan Wise Registry Cleaner Free’i denemelisiniz.

Wise Registry Cleaner İndirme Linki
http://downloads.wisecleaner.com/soft/WRCFree.exe

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...
  • Harun:Elinize emeğinize sağlık. Şu bilgiyi ve şu güç bağ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir