Lenovo Miix Tablet PC Fiyatı

Lenovo Miix Tablet PC Fiyatı

Tablet bilgisayar satış fiyatı ve teknik detayları ortaya çıktı. bu yeni modeline Miix adını verdi. Windows 8 işletim sistemi yüklü bir şekilde kullanıcıya sunulan cihaz Intel Atom işlemcisi, 2 GB RAM bellek, 64 GB eMMC dahili depolama alanı ve 32 GB’a kadar artırılabilir microSD kart desteği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Miix 10.1 inç boyutunda HD IPS 1366×768 piksel çözünürlüklü ekrana sahip. Cihaza takılabilen QWERTY klavye sayesinde dizüstü bilgisayar ve deneyimini bir arada sunan cihaz yurt dışında 500$ satış fiyatına sahip.

yaklaşık olarak 545 gram ağırlığa sahip ve sadece 10 mm kalınlığındadır. Bluetooth 4.0 ve Wi-Fi bağlantılarını destekleyen cihaz opsiyonel olarak 3G-GPS bağlantı seçeneğini de kullanıcılara sunuyor. ’nin güzel bir yanı da tek şarjda 10 saate kadar kullanım imkanı vermesidir. AccuType klavye ile kullanıldığı zaman Laptop gibi kullanabiliyorsunuz. Bu klavye takıldığı zaman aynı zamanda kapak görevi de görüyor. Dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayarlarına da Intel’in dördüncü nesil işlemcisi Haswell’i yerleştiren Lenovo’nun Miix isimli tableti yaz aylarının sonlarına doğru piyasaya sunulacağının bilgisi verildi.

Piyasada Tablet PC satışları son zamanlara gire çok daha yüksek, buna marketlerin geniş uygulama desteği ve Tabletlerin Notebook gibi dizüstü bilgisayarlara göre çok daha ucuz olması ve dokunmatik ekranların kullanım kolaylığı olarak gösterebiliriz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Murat:Şimdi değerli kardeşim benim internet ışığı yanıp ...
  • sew:yapın...
  • emrullah:merhabalar sayın admin, lütfen güncel e-mail adres...
  • Ayşegül:Eski facemi nasil kurtarırım...
  • Kalender:Kafamda soru işareti kalmadı. Çok açıklayıcı ...
  • Yusuf:Hocam önerdiğiniz havuza üye oldum ama myworkers'e...
  • E N S:Ayarlara giriyorum ama karşıma farklı şeyler çıkıy...
  • E N S:Ayarlara giriyorum ama karşıma farklı şeyler çıkıy...