Masaüstü Yapışkan Not Uygulaması

Masaüstü Yapışkan Not Uygulaması

indir, ücretsiz masaüstü yapışkan not yazma uygulaması. PNotes adlı kullanıcılara ücretsiz sunulan bu yazılım ile sayesinde liste sorununuz artık bitiyor. Yazılımı kısaca anlatacak olursak sanal not kağıtlarına not alıp ekranda istediğiniz bir noktaya koyabiliyorsunuz. Bu sayede karmaşık bir çok işlemle uğraştığınızda masaüstünde çeşitli noktalara bıraktığınız notlar sayesinde unutma ihtimaliniz ortadan kalkıyor. Üyelik sırasında kullanıcı adınız ve şifreniz, işlem sıraları, tekrar geri dönmek istediğiniz web siteleri linkleri ve daha pek çok bilgiyi bu notlarda tutabilirsiniz.

PNotes kullanıcılar için bedava bir programdır. Masaüstü notluk programı olan PNotes, özel kişisel notlarınız, o an yapmanız gerekenler, telefon numaraları, web siteleri ve daha birçok veriyi program aracılığıyla masaüstünüzde not halinde tutabilirsiniz. Windows Vista, 7 ve 8 işletim sistemlerinde bulunan yapışkan notlar programına benzeyen oldukça gelişmiş olan kullanışlı ve hızlı bir programdır. Günlük notlarınız için oldukça kaliteli bir program olan PNotes adlı yazılım oldukça küçük, kullanımı kolay ve esnek olan program, değiştirilebilir temaları olan, Windows masaüstü için sanal not alma programıdır.

pnotes

PNotes adlı yazılım Türkçe’de dahil olmak üzere birçok dil desteği bulunmaktadır. Oluşturduğunuz notlar özelleştirilebilir ve bu notları transparan yapabilirsiniz. Yazılımın bir diğer güzel özelliği ise ayarlanan vakitlerde detaylı olarak alarm kurabilirsiniz. Yazılım portable olduğu için kuruluma ihtiyaç duymaz. Windows registry ayarlarında değişiklik yapmaz. Çok küçük boyutludur ve sistem kaynaklarını çok az tüketir.

Ücretsiz PNotes İndirme

http://sourceforge.net/projects/pnotes/files/latest/download?source=dlp

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir