Microsoft Research Image Composite Editor Ücretsiz İndir

Microsoft Research Image Composite Editor Ücretsiz İndir

Microsoft Research Image Composite Editor programını artık tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Microsoft Research Image Composite Editor ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı birleştirerek bir panaromik resim oluşturabilirsiniz. Program, fotoğrafları elle düzenlemeye gerek kalmayacak şekilde başarıyla birleştirebiliyor. Geziye gittiğinizde, tatilde, tarihi mekanlarda, hoşunuza gidecek çektiğiniz fotoğrafları bu program sayesinde kolayca birleştirebilirsiniz. isterseniz uzantısını JPEG, TIFF, BMP, PNG gibi popüler uzantılardan birini seçebilir veya gezilebilir Microsoft HD View ve Silverlight Deep Zoom olarak da ayarlayabilme imkanınız var.

Microsoft Research Image Composite Editor 32bit ve 64bit işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmakta, programın Windows XP, Visata ve Windows 7’de sorunsuz çalışmakta. Yeni nesil çok çekirdekli işlemcilerin gücünden faydalanabilen bu yazılım işlemcinin tüm gücünü kullanarak işlemlerinizi daha çabuk hallediyor.

Microsoft Image Composite Editor Programını ücretsiz indirmek için kendinize uygun işletim sistemine göre bir seçim yapınız.

İndirme Linki: Microsoft Image Composite Editor ( 32 Bit )

İndirme Linki : Microsoft Image Composite Editor ( 64 Bit )

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.