Mp3 Dosyalarını Kesme ve Düzenleme

Mp3 Dosyalarını Kesme ve Düzenleme

düzenlemek ve kesmek için program, MP3 şekillendirme programı indir. mp3DirectCut adlı ücretsiz yazılım ile MP3 formatındaki müziklerinizi hızlı bir şekilde dosyanızda herhangi bir kayıp yaşamadan kopyalama, kesme ve düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz bir müziğin belli bir bölümünü cep telefonunuza çağrı müziği yapmak istiyorsanız bu yazılım tam size göredir. Yazılımın içerisinde yer alan ses kaydedicisi ile oynatılan tüm kaynaklardan anlık MP3 kaydı yapabilirsiniz. Yazılım dosyalar ile işlem yaparken ses kodlamasında herhangi bir değişiklik yapmadan kaynaktaki sesin kalitesinin her türlü işlemden sonra aynı şekilde kalmasını sağlıyor. Kolay anlaşılabilir basit arayüze sahip olması nedeni ile kolay bir kullanıma sahip. Yazılımın özellikleri arasında hızlı dosya düzenleme, MP3 kaydı yapabilme, MP3 görüntü canlandırma ve VU meter sunumu, normalleştirme, ses kısma ve ses yükseklik ayarı yapma gibi özellikler yer alıyor.

MP3DirectCut Programı Nasıl Kullanılır

İlk olarak aşağıda sizinle paylaştığımız link yardımı ile mp3DirectCut programını indirip kuruyorsunuz.

File menüsünden Open seçeneğine tıklayarak keseceğiniz Mp3 dosyasını seçiyorsunuz.

Play butonuna tıklayarak müziğinizin kesmek istediğiniz yeri belirliyorsunuz. Eğer kesme düzenleme yapacağınız bölümü biliyorsanız bu adımı atlayabilirsiniz.

Kesmek istediğiniz bölümleri belirledikten sonra Set Begin butonuna tıklayarak kesmek için başlangıç noktasını belirliyorsunuz. Daha sonra Set End butonuna tıklayarak seçtiğiniz alanı belirliyorsunuz.

Daha sonra File menüsünden Save selection seçeneğini seçerek seçili alanı Mp3 olarak kaydediyorsunuz.

Mp3DirectCut İndirme Linki

http://mpesch3.de1.cc/mp3dc.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar